آنتن‌دهی تلفن همراه در تفرجگاه عون‌ابن‌علی افزایش یافت
آنتن‌دهی تلفن همراه در تفرجگاه عون‌ابن‌علی افزایش یافت

آساخبر: چهار دکل BTS با بررسی و مکانیابی کارشناسان شرکت مخابرات منطقه آذربایجان شرقی در طول مسیر ۴ کیلیومتری اصلی تفرجگاه عینالی نصب شد.

مدیرعامل سازمان توسعه و عمران عون بن علی شهرداری تبریز گفت: طی تفاهم نامه بین این سازمان و شرکت مخابرات منطقه آذربایجان شرقی تکمیل و تقویت پوشش آنتن دهی تلفن های همراه در منطقه توریستی و گردشگری تفرجگاه عینالی تبریز اجرا و به بهره برداری رسید.

شمس الله فیروزیان ضمن قدردانی از مدیر منطقه آذربایجان شرقی شرکت مخابرات ایران بیان کرد: در سال های گذشته به دلیل کوهستانی بودن تفرجگاه عینالی با مشکل نقاط کور آنتن دهی تلفن های همراه در بعضی از مناطق تفرجگاه مواجه و نگران گردشگران و شهروندان عزیز در مواقع بروز حادثه احتمالی بودیم که با همکاری شرکت مخابرات این مشکل به حداقل می رسد.

فیروزیان افزود: چهار دکل BTS  با بررسی و مکانیابی کارشناسان شرکت مخابرات منطقه آذربایجان شرقی در طول مسیر ۴ کیلیومتری اصلی تفرجگاه عینالی که مورد استفاده بیشتر شهروندان و گردشگران عزیز بخصوص در روزهای تعطیل قرار می گیرد نصب شد که علاوه بر مسیر اصلی چند صد متر پیرامون آن همچنین مسیر دسترسی قاطارقایلار و قسمت هایی از دره ایلان اوچان را نیز پوشش خواهد داد.

وی ابراز امیدواری کرد با بهره برداری و تقویت آنتن دهی در این منطقه گردشگری، علاوه بر رفع مشکل دسترسی مراجعه کنندگان به اینترنت برای ارسال آنلاین تصاویر زیبایی های تفرجگاه، امدادرسانی به گردشگران هنگام بروز حادثه تسریع شود.