ساکت الهامی حاشیه ای فراتر از فروزان نیست؟
ساکت الهامی حاشیه ای فراتر از فروزان نیست؟

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز امسال هم با وجود مدیر متمولی چون محمدرضا زنوزی همه شرایط لازم را برای قهرمانی دارد، غیر از یک شرط...

آسا خبر : تمرینات تیم فوتبال تراکتورسازی در حالی برای فصل جدید امروز با حضور ۱۲ بازیکن در ورزشگاه بنیان دیزل برگزار شد که ساکت الهامی در غیاب دنیزلیسرمربی جدید سرخپوشان تبریزی را تمرین داد.

الهامی دستیار گل محمدی در پدیده مشهد بود که چند روز پیش از این تیم مشهدی جدا شد و قرار است به عنوان مربی در کنار دنیزلی سرمربی جدید تراکتورسازی کار کند.

وی در جایی گفته است به اینکه استقلالی ام افتخار می کنم، بازی امروز(صبا و استقلال در جام حذفی سال۹۵) یک دربی درون خانوادگی است منبع

هواداران تراکتورسازی از انتخاب الهامی به عنوان دستیار دنیزلی راضی نیستند، اما به نظر می‌رسد حضور این مربی در تراکتورسازی قطعی شده است و او فصل آینده در تراکتورسازی فعالیت می‌کند.


تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز امسال هم با وجود مدیر متمولی چون محمدرضا زنوزی همه شرایط لازم را برای قهرمانی دارد، غیر از یک شرط و آن نیست جز مدیریت حاشیه ها.

حاشیه ای که هنوز لیگ شروع نشده موجب نارضایتی یار دوازدهم این تیم شده است. این حاشیه در صورت اشتباه گفتاری توسط الهامی ، می تواند حاشیه فراتر از فروزان برای تراکتور فراهم آورد.