با عرض پوزش سامانه در حال بروز رسانی می باشد. بزودی با شما همراه خواهیم بود ...
کد خبر : 1486
تاریخ انتشار : 1397/4/23  4:23 July 14, 2018, 8:53 a.m.

با شرکت چهار هزار دانش آموز؛

سی و پنجمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر سراسر کشور در تبریز برگزار می شود

آساخبر: سی و پنجمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر سراسر کشور با شرکت بیش از 4 هزار دانش آموز در رشته های توپی مرداد ماه سال جاری به مدت 20 روز، به میزبانی آذربایجان شرقی برگزار می شود.


مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در جلسه ستاد هماهنگی سی و پنجمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر سراسر کشور اظهار کرد: نظر مساعد وزارت آموزش و پرورش  سبب انتخاب و اعتماد دوباره به آذربایجان ‌شرقی برای میزبانی این مسابقات شده است.
جعفر پاشایی برنامه ریزی و توجه به نحوه انجام امور در اجرای موفقیت آمیز برنامه ها را حائز اهمیت خواند و افزود: در این راستا تمامی همکاران باید نسبت به مسئولیت های محوله متعهد و مسئولیت پذیر باشند.
مدیر دستگاه تعلیم و تربیت استان در ادامه با اشاره به شرکت بیش از 4 هزار دانش آموز در سی و پنجمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر کشور، رضایت مندی و آبروداری در برگزاری برنامه ها را مورد توجه قرار داد.
وی با بیان اینکه هماهنگی در انجام امور سبب هم افزایی می شود، اضافه کرد: حساسیت این دوره از مسابقات بلحاظ شرایط ملی و منطقه ای بسیار بالاست لذا تامین امنیت، سلامت و رضایت مندی شرکت کنندگان در این مسابقات ضروری است.
پاشایی همچنین پیگیری و نظارت مستمر امور و رفع نارسایی های احتمالی را ضروری دانست و بسیج تمامی امکانات درون و برون سازمانی برای میزبانی شایسته این مسابقات را خواستار شد.