با عرض پوزش سامانه در حال بروز رسانی می باشد. بزودی با شما همراه خواهیم بود ...
کد خبر : 1551
تاریخ انتشار : 1397/4/24  4:17 July 15, 2018, 8:47 a.m.

در راستای فرهنگ سازی مدیریت مصرف آب صورت گرفت :

تهیه و پخش برنامه های رادیو و تلویزیونی از صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی

آساخبر: سری برنامه های رادیو و تلویزیونی در خصوص مدیریت مصرف آب با مشارکت شرکت آب و فاضلاب استان از صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی تولید شده و در حال پخش است .

 مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت گفت :  به منظور تبیین اهمیت و جایگاه آب در زندگی روزمره شهروندان و نهادینه کردن فرهنگ مدیریت مصرف آب و صرفه جویی در مصرف آن و آشنایی خانواده ها با محدودیت های جدی منابع آب و آموزش کاربردی مدیریت مصرف ، یک سری برنامه های رادیو و تلویزیونی در باره آب و صرفه جویی شهروندان در مصرف آب با مشارکت و همکاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی و شرکت آب و فاضلاب استان تهیه و تولید شده  و از تیرماه سالجاری در حال پخش است .
 باقرزاده مددر تشریح برنامه ها وفعالیت های این دفتر گفت : کشور ما با محدودیت منابع آب روبرو بوده و بهره گیری صحیح از این نعمت الهی ضروری است لذا آموزش و ترویج فرهنگ صحیح مصرف آب در جامعه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و شرکت آب و فاضلاب استان نیز تلاش می کند تا نگاه جامعه و مردم را به موضوع حیاتی آب معطوف نماید .
وی افزود : در سالهای اخیر شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی توجه ویژه ای بر همکاری و مشارکت سازمانهای فرهنگ ساز در سطح جامعه نموده است که در این میان رسانه ملی با توجه به حجم انبوه مخاطبان و اثرگذاری بر افکار عمومی دارای جایگاه خاص برای این شرکت در بحث ترویج فرهنگ مدیریت مصرف آب محسوب می شود .
وی اضافه کرد :  از تیرماه سالجاری تولید و پخش 40 برنامه 15 دقیقه ای و 100 برنامه 3 دقیقه ای با عنوان " حیات سسی " و همچنین پخش تعدادی تیزر ، انیمیشن و زیر نویس های تلویزیونی با عنوان راهکارهای کاربردی مدیریت مصرف آب  از شبکه استانی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در حال انجام است .