با عرض پوزش سامانه در حال بروز رسانی می باشد. بزودی با شما همراه خواهیم بود ...
کد خبر : 1565
تاریخ انتشار : 1397/4/24  13:48 July 15, 2018, 6:18 p.m.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر:

دانشگاه آزاد اسلامی اهر آماده مشارکت با سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری

آساخبر: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر بر تکریم ارباب رجوع با محوریت دانشجویان و تلاش برای تسریع در حل مشکلات آنان تأکید کرد و از آمادگی این دانشگاه برای مشارکت با سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری و فراهم‌کردن فضا و امکانات خبر داد.

ابراهیم قربانی کلهر دانشجویان را نماینده علم و فرهنگ برشمرد و گفت: همه ما وظیفه داریم علاوه بر ارتقای کمی و کیفی خدمات آموزشی، رفاهی، دانشجویی و ورزشی متناسب با نیازهای دانشجویان در تحقق خواسته آنان گام‌های عملی برداریم و زمینه رضایتمندی این قشر فعال و پویا را فراهم کنیم.

این مسئول بر تلاش مضاعف استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی برای فراهم کردن فضای لازم و متناسب با قابلیت‌های دانشجویان در حوزه پژوهشی، فرهنگی، آموزشی، ورزشی و حوزه دانش‌بنیان تأکید کرد.

قربانی بر کسب درآمد غیر شهریه‌ای تأکید کرد و با اشاره به امکانات و فضاهای مناسب کارگاهی و آزمایشگاهی واحد متبوع خود گفت: این دانشگاه با تجهیزات پیشرفته و مجهز به فناوری‌های روز در رشته‌های مختلف در بیش از یک‌صد آزمایشگاه و کارگاه آماده عقد قرارداد با ادارات، نهادهای دولتی و بخش خصوصی بویژه طرح‌های تولیدی و صنعتی است.

وی با توجه به قابلیت‌های آموزشی این دانشگاه اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر بزرگترین واحد دانشگاهی شمالشرق استان و منطقه ارسباران بوده و در این راستا با بهره‌مندی از فضای مناسب و استادان مجرب با رتبه علمی بالاتر آماده همکاری با مراکز تولیدی و صنعتی در راستای ادامه تحصیل کارگران و کارکنان فعال در این مجموعه‌ها با تسهیلات و تمهیدات ویژه است.

قربانی به مجموعه رفاهی این دانشگاه نیز گریزی زد و افزود: خوابگاه بزرگ این دانشگاه در قالب خواهران و برادران با ظرفیت بیش از 500 نفر آماده ارائه خدمات بوده و در راستای محور گردشگری اهر و ارسباران آماده اسکان گردشگران در این مکان است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر به مجموعه ورزشی و چندمنظوره دانشگاه نیز اشاره کرد و گفت: مجتمع ورزشی این دانشگاه در قالب سالن های فوتسال، هندبال، کشتی، شطرنج، تنیس روی میز، ژیمناستیک و سایر رشته‌ها آماده برگزاری مسابقات در سطح ملی و استانی است.

وی افزود: خوشبختانه اکنون در قالب 8 سوله صنعتی این دانشگاه آمادگی دارد با دانشجویان، فارغ التحصیلان و فرهیختگانی که طرح های توجیه‌دار داشته باشند در قالب شرکت‌های دانش‌بنیان آماده مشارکت و سرمایه گذاری قرارداد تسهیلات لازم با این افراد باشد.

این مقام مسئول به گردشگری منطقه ارسباران نیز اشاره کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر با فضای مناسب، امکانات و قرار گرفتن در بهترین نقطه منطقه آمادگی دارد سرمایه گذارانی که بخواهند در حوزه گردشگری و خدمات مرتبط با این امر در این شهرستان سرمایه گذاری کنند با فراهم کردن فضا و امکانات آماده مشارکت در این زمینه نیز هست.