با عرض پوزش سامانه در حال بروز رسانی می باشد. بزودی با شما همراه خواهیم بود ...
کد خبر : 1717
تاریخ انتشار : 1397/4/30  13:4 July 21, 2018, 5:34 p.m.

معاون فنی شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی:

ساخت تصفیه خانه فاضلاب ناحیه صنعتی ملکان در مراحل نهایی است

آساخبر: معاون فنی شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی گفت: ساخت تصفیه خانه فاضلاب ناحیه صنعتی ملکان در مراحل نهایی بوده و به زودی به بهره برداری می رسد.

فیض زاده روز شنبه در حاشیه بازدید از این ناحیه صنعتی افزود: این تصفیه خانه با ظرفیت 100 مترمکعب در شبانه روز و با اعتبار 18 میلیارد ریال در دست اجرا است.
وی با بیان اینکه این تصفیه خانه از زیرساخت های مورد نیاز برای واحدهای صنعتی مستقر در ناحیه صنعتی ملکان می باشد، اظهار داشت: این تصفیه خانه می تواند مسایل زیست محیطی برخی واحدهای تولیدی مستقر در این ناحیه صنعتی را رفع کند.
معاون فنی شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی یادآوری کرد: عملیات خیابان سازی و آسفالت بخشی از معابر این ناحیه نیز با صرف سه میلیارد و 200 میلیون ریال به اتمام رسیده است.
فیض زاده با اشاره به آغاز عملیات تعریض ورودی ناحیه صنعتی ملکان ادامه داد: تعریض و بهسازی ورودی این ناحیه صنعتی به عنوان یکی از مطالبات صنعتگران این منطقه با همکاری اداره کل راه و شهرسازی استان آغاز شده است.
وی گفت: عملیات اجرای منبع آب 2 هزار مترمکعبی این شهرک نیز با اعتبار 7 میلیارد و 400 میلیون ریال در دست احداث بوده و می تواند در پایداری آب این شهرک نقش مهمی ایفا کند.
ناحیه صنعتی ملکان با 34 واحد تولیدی در زمینه های مختلف زمینه اشتغال 500 نفر را فراهم کرده است
شهرستان ملکان با 105هزار نفر جمعیت در 150 کیلومتری تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی واقع شده استمنظور تملک اراضی موجود در ضلع جنوب شرقی بنا، این مجموعه در اختیار علاقه مندان و عموم گردشگران داخلی و خارجی قرار خواهد گرفت.