با عرض پوزش سامانه در حال بروز رسانی می باشد. بزودی با شما همراه خواهیم بود ...
کد خبر : 1737
تاریخ انتشار : 1397/4/31  7:58 July 22, 2018, 12:28 p.m.

در پنجمین جشنواره خیرین مدرسه ساز بستان آباد؛

خیرین ساخت 6 مدرسه در بستان آباد را متعهد شدند

آساخبر: خیرین در پنجمین جشنواره خیرین مدرسه ساز بستان آباد که با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی برگزار شد، ساخت 6 مدرسه را متعهد شدند.

جعفر پاشایی، مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی شنبه شب در این مراسم با قدردانی از کمک خیرین برای دستگاه تعلیم و تربیت، تجهیز و بازسازی مدارس در مناطق محروم را خواستار شد.

حجت الاسلام سیدرضا رضوی امام جمعه بستان آباد هم با بیان اینکه مدرسه باید تربیت کننده شهید فهمیده ها، همت ها و چمران ها باشد، گفت: خیرین مدرسه ساز هموار کننده راه سعادت فرزاندان انقلاب هستند و تربیت اخلاقی و معنوی اولویت اساسی مدارس باشند.

سیدعلی موسوی حسینی فرماندار بستان آباد نیز آموختن سواد را از نیازهای اساسی برای رشد و توسعه هر فرد عنوان کرد و افزود: سواد و علم مبنای توسعه جوامع و ملت هاست.

احمد امیرهوشنگی مدیر آموزش و پرورش بستان آباد هم با بیان اینکه در این جشنواره خیرین ساخت 6 مدرسه 3 کلاسه را در این شهرستان متعهد شدند، یادآوری کرد: در جشنواره سال قبل خیر مدرسه ساز ساخت 4 مدرسه را در این شهرستان متقبل شده بودند.

بستان آباد یکی از شهرهای شرقی استان آذربایجان شرقی و مرکز شهرستان بستان‌آباد است که در فاصله 50 کیلومتری مرکز استان (تبریز) واقع و تاکنون نزدیک به 40 مدرسه خیرساز در این شهرستان احداث شده است.