با عرض پوزش سامانه در حال بروز رسانی می باشد. بزودی با شما همراه خواهیم بود ...
کد خبر : 1738
تاریخ انتشار : 1397/4/31  8:10 July 22, 2018, 12:40 p.m.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

دشمنان برای وارونه جلوه دادن خدمات 40 ساله انقلاب، تلاش می‌کنند

آساخبر: نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان این‌که دشمن مترصد فرصت برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی است، گفت: از ماه‌ها پیش جبهه غربی عربی استکبار با طرح ریزی اقدامات مذبوهانه در تلاش هستند خدمات ۴۰ ساله انقلاب اسلامی را وارونه جلوه داده و با موج سواری بر مشکلات به حق صنفی مردم نارضایتی‌ها را به آشوب های خیابانی تبدیل کنند.

حجت الاسلام سید محمدعلی آل هاشم در جلسه شورای سیاست‌گذاری و راهبری چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی افزود: طی  چهار دهه گذشته، خدمات ارزشمندی در حوزه‌های مختلف عمرانی، توسعه و آبادانی کشور انجام شده و زیرساخت‌های علمی، آموزشی، پزشکی، درمانی و بسیاری از بخش های دیگر فراهم شده است. 
  
وی با بیان این‌که رسانه‌ها به ویژه صداوسیما باید با نگاهی هنرمندانه خدمات نظام را تشریح کنند، گفت: برای بیان این خدمات ارزشمند نباید به زمان و هفته ای خاص معطوف بود بلکه باید در طول سال با محوریت راهبردهای اقتصادی و فرهنگی کشور عملکرد دستگاه های مختلف اجرایی را برای مردم تشریح کنیم. 

وی گفت: برای خنثی کردن توطئه های مذبوهانه استکبار که در تلاش هست عملکرد ۴۰ ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی را وارونه جلوه دهد، همه نهادها و سازمان ها با حضور در مقابل دوربین های صداوسیما عملکرد این چهار دهه را تشریح کنند. 
    
 حجت الاسلام آل هاشم خطاب به مسئولان گفت: آخرین اطلاعات و آمار سازمان‌ها را در اختیار ستاد نمازجمعه قرار دهید تا در خطبه های نمازجمعه این عملکردها به نمازگزاران گفته شود.