با عرض پوزش سامانه در حال بروز رسانی می باشد. بزودی با شما همراه خواهیم بود ...
کد خبر : 1739
تاریخ انتشار : 1397/4/31  8:17 July 22, 2018, 12:47 p.m.

استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد:

تبیین و تشریح خدمات ۴۰ ساله انقلاب اسلامی گامی مؤثر برای مقابله با هجمه‌های دشمنان

آساخبر: استاندار آذربایجان شرقی با بیان این‌که هرچند اشکالاتی به تصمیم گیری‌های مجلس و دولت وارد است، اظهار کرد: برای مقابله با هجمه‌ها و حمله های دشمنان، تبیین و تشریح خدمات ۴۰ ساله انقلاب اسلامی گامی مؤثر و ضروری است.

مجید خدابخش استاندار آذربایجان شرقی در جلسه شورای سیاست‌گذاری و راهبری چهلمین سال انقلاب اسلامی در استان آذربایجان شرقی، اظهار کرد:  حوادث و ناآرامی‌های دی ماه سال گذشته نشان داد که منافقین با اطلاعات غلطی که در اختیار سران آمریکا گذاشته بودند میخواستند شیرینی چهلمین سالگرد انقلاب را به کام مردم تلخ کنند. 
  
وی افزود: در همین راستا ترامپ چند روز قبل از موعد مقرر که گفته بود، از توافق نامه برجام خارج شد. 
  
وی تأکید کرد: استقلال، عزت و عظمت انقلاب اسلامی از مهم‌ترین موضوعاتی خواهد بود که در چهلمین سال انقلاب اسلامی باید به آن‌ها پرداخته شده و به نسل جوان تبیین شود. 
  
استاندار آذربایجان شرقی با بیان این‌که صداوسیما و همه رسانه‌های گروهی و فضای مجازی در بستر سازی تشریح عملکرد انقلاب اسلامی نقشی اثرگذار دارند، تصریح کرد: به عنوان مثال در حوزه گاز رسانی به فضل الهی در چهلمین سالگرد انقلاب تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار از نعمت گاز طبیعی بهرمند خواهند شد. 
  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان نیز در این جلسه با اشاره به اهمیت و ویژگی خاص چهلمین سال انقلاب اسلامی ایران، افزود: شورای سیاست‌گذاری و راهبری چهلمین سال انقلاب اسلامی در آذربایجان شرقی با درایت و مدیریت نماینده ولی فقیه در استان و همت مدیران دستگاه‌ها و اعضای این شورا از ماه‌های ابتدایی سال تشکیل و تابحال چندین جلسه در قالب کارگروه‌های تخصصی و هیئت اندیشه ورزی برگزار شده است. 
  
حجت الاسلام تقی زاده تأکید کرد: با عنایت به چهار دهه حیات انقلاب اسلامی، باید دستاوردهای مختلف نظام اسلامی در این چهار دهه به نسل جوان و نوجوان تببین شود و این انتقال از طریق برنامه های متنوع، کیفی و هنری می تواند تأثیر گذاری بیشتری در این نسل داشته باشد. 
  
در این نشست مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی و فرهنگی استان به بیان دیدگاه ها و پیشنهادات خود پیرامون برگزاری هرچه باشکوه تر جشن ۴۰سالگی انقلاب اسلامی و تشریح عملکرد نظام اسلامی در حوزه های مختلف پرداختند.