با عرض پوزش سامانه در حال بروز رسانی می باشد. بزودی با شما همراه خواهیم بود ...
کد خبر : 1740
تاریخ انتشار : 1397/4/31  8:23 July 22, 2018, 12:53 p.m.

امضاء رسمی تفاهم نامه برگزاری تورنمت سوپر فایت تبریز ٢٠١٨

آساخبر: قرارداد رسمی برگزاری تورنمت ١٦ نفره سازمان لیگ فدراسیون جهانی موی تای IFMA با مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری تبریز در شهر لوزان سوییس منعقد شد.

جلسه‌‎ای با حضور استفان فاكس دبیر كل فدراسیون جهانی موی تای و نایب رییس گایسف، حسین عابدی مدیر سازمان لیگ فدراسیون جهانی موتای، علیرضا رحیمی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز و رییس سازمان Peace taught sport در حاشیه سمینار سالانه gaisf info day در لوزان سوییس برگزار شد. 

با توافق طرفین مقرر شد ورزشكاران حاضر در این رویداد بر اساس رنكینگ اول تا چهارم فدراسیون جهانی موی تای انتخاب و مجوز ورود به اولین دوره سوپر فایت سازمان لیگ فدراسیون جهانی را كسب کنند. همچنین مقرر شد یك سوپر فایت در دسته سنگین وزن بر سر تصاحب عنوان بهترین سنگین وزن فدراسیون جهانی IFMA منطبق بر قواعد جاری فدراسیون جهانی برگزار شود. 

این رویداد به صورت زنده از رسانه رسمی فدراسیون جهانی موی تای تحت پوشش قرار خواهد گرفت و در صورت برگزاری این رویداد منطبق با استاندارهای بین المللی فدراسیون جهانی، مجوز برگزاری سالیانه این رویداد به نام شهرداری تبریز صادر می شود.

لازم به ذكر است با توجه به انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری كشورهای مسلمان در سال ٢٠١٨ این رویداد نیز با عنوان" سوپر فایت تبریز-٢٠١٨" نامگذاری و اجرا خواهد شد. 

گفتنی است، این رویداد طی سه روز در نیمه اول شهریور برگزار خواهد شد كه یك روز آن به برگزاری کارگاه‌های آموزشی مربیگری و داوری از سوی مدرسین ارشد فدراسیون جهانی، یك روزكامل آن به برگزاری سوپر فایت و یك روز دیگر نیز به برگزاری سمینار peace trough sport "صلح در قالب ورزش" با همكاری مشترك فدراسیون جهانی موی تای، گایسف، یونسكو، سازمان ورزش شهرداری تبریز و فدراسیون ورزش‌های رزمی اختصاص می‌یابد.