با عرض پوزش سامانه در حال بروز رسانی می باشد. بزودی با شما همراه خواهیم بود ...
کد خبر : 1748
تاریخ انتشار : 1397/4/31  9:14 July 22, 2018, 1:44 p.m.

فرمانده سپاه عاشورا:

مسئولان فکری اساسی برای رفع معضل حاشیه‌نشینی کنند

اساخبر: فرمانده سپاه عاشورا ضمن دعوت از جامعه روحانیت و بسیج برای تلاش جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی، حاشیه‌نشینی را معضلی جدی خواند و از متولیان امر خواست فکری به حال رفع آن کنند.

سردار عابدین خرّم ظهر امروز در همایش کاهش آسیب‌های اجتماعی با اشاره به هشدارهای رهبر معظم انقلاب به مسئولین مبنی بر جدی گرفتن آسیب‌های اجتماعی، ابراز داشت: با کار عادی و طبیعی نمی‌شود آسیب‌های اجتماعی را کاهش داد لذا یک کار فوق العاده باید انجام گیرد.

وی حاشیه‌نشینی را یک تهدید جدی خواند و از متولیان امر خواست فکری اساسی برای رفع این معضل کنند.

فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه آسیب‌های اجتماعی مردم را مستأصل و نگران کرده است، اظهار کرد: در یک چنین وضعیتی باید همه مسئولین باید پای کار بیایند؛ پول مردم، اختیار مردم در دست مسئولین است و آنان وظیفه دارند مشکلات را از سر راه ملت بردارند.

وی با تاکید بر اینکه بسیج باید درد مردم را به مسئولان انتقال داده و میان مدیران دغدغه ایجاد نماید، افزود: بسیج، روحانیت و معتمدین محلات باید برای کاهش آسیب‌‌های اجتماعی تلاش کنند.

یادگار دوران دفاع مقدس با طرح سوالی مبنی بر اینکه گیر کار کجاست که مساجد ما نمی‌توانند رسالت خودشان را به بهترین شکل انجام دهند، تصریح کرد: ما باید هویت اصلی مساجد را احیا کنیم و مساجد به کارکرد اجتماعی خودشان برگردند.

وی در پایان صحبت‌های خود توضیح داد: باید با تفکر انقلابی و عمل جهادی آسیب‌های اجتماعی را به کمترین میزان برسانیم، یکی از کارهای اساسی ما برای کاهش آسیب‌های اجتماعی، آموزش و مهارت آموزی است.