با عرض پوزش سامانه در حال بروز رسانی می باشد. بزودی با شما همراه خواهیم بود ...
کد خبر : 2506
تاریخ انتشار : 1397/5/25  6:38 Aug. 16, 2018, 11:08 a.m.

مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی:

پدر کودک آزار مرندی متواری است/ دادستانی مرند در جریان امر قرار گرفته است

آساخبر: مدیر کل بهزیستی آذربایجان شرقی به دنبال انتشار ویدئوهای دلخراشی از کودک آزاری توسط پدر دختر بچه ای در یکی از روستاهای مرند گفت: از ظهر روز گذشته بهزیستی شهرستان مرند اقدامات لازم را برای نجات این کودک آغاز کرده است.

محسن ارشد زاه افزود: ویدئوهای منتشر شده تا حدی دلخراش هستند که امکان مشاهده کامل آنها دشوار است.

وی با بیان اینکه برخورد با کودک آزاری و نجات کودکان از بند چنین والدینی وظیفه اورژانس اجتماعی بهزیستی است تاکید کرد: از ظهر روز گذشته که ویدئوی شکنجه این کودک خردسال در شبکه های اجتماعی منتشر شد بهزیستی شهرستان مرند دادستانی و پلیس شهرستان را در جریان امر قرار داد و تلاش های برای پیدا کردن این پدر و دختر آغاز شد.

وی با بیان اینکه گویا این پدر پس از انتشار این ویدئوها و بازتاب گسترده ای که داشته متواری شده است.

ارشد زاده ادامه داد: بهزیستی استان بر اساس قانون از طریق دادستانی شهرستان طرح شکایت کرده و موضوع را پیگیر است که به محض پیدا کردن این کودک خردسال موقتا در اختیار بهزیستی قرار گیرد تا پس از انجام معاینات از سوی پزشکی قانونی و تایید کودک آزاری اقدامات قانونی و قضایی لازم انجام گیرد.

وی با تاکید بر اینکه بهزیستی استان حساسیت موضوع و اهمیت آن برای افکار عمومی را کاملا درک می کند تصریح کرد: تمام تلاش مجموعه بهزیستی شهرستان و استان را به کار می گیریم تا در اسرع وقت اقدامات لازم را انجام داده و خبرهای خوشی را در اختیار رسانه ها قرار دهیم.

این گزارش حاکی است، از شب گذشته ویدئوهایی در شبکه های مختلف اجتماعی به صورت گسترده در حال انتشار است که در آن پدر کودک خردسالی به نام نازنین زهرا وی را با ضربه های شلاق شکنجه می کند و پس از ضبط این صحنه ها آن را به مادر کودک که حدود یک سال است از وی طلاق گرفته؛ ارسال می کند تا بلکه وی تمکین کرده و به خانه بازگردد! آشنایان این خانواده اظهار می کنند: پدر معتاد بوده و مواد مخدر مصرف می کند.