با عرض پوزش سامانه در حال بروز رسانی می باشد. بزودی با شما همراه خواهیم بود ...
کد خبر : 2568
تاریخ انتشار : 1397/5/27  7:2 Aug. 18, 2018, 11:32 a.m.

سرپرست سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز:

پایمردی آزادگان، برای همه ما الگوست

آساخبر: سرپرست سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: پایمردی آزادگان در مسایل انقلاب برای همه ما الگوست.

میکائیل نظری در جشن بزرگ بازگشت پرستوها، که به مناسبت بیست و نهمین سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی برگزار شده بود، با بیان اینکه صبوری و استواری آزادگان در زندان های رژیم بعثی، یکی از جلوه های ماندگار انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: آزادگان سندهایی ماندگار و یادگارهایی شریف از مقاومت درس آموز ملت ایران در طول هشت سال دفاع مقدس هستند و حیات و سلوک آنها برای همه ما درس هایی فراموش نشدنی است.

وی خاطر نشان کرد: سازمان از گذشته تا به حال از همه ظرفیت فرهنگی و رسانه ای خود برای پاسداشت ارزش  های انقلابی و دفاع مقدس استفاده کرده است و در  راستای گسترش این مفاهیم ژرف تلاش نموده است.

وی ادامه داد: سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز به عنوان نهاد متولی فرهنگ شهروندی، در روزهای گذشته کوشید، بخشی از خاطرات این بزرگواران را تدوین نماید که به زودی برای استفاده عموم در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

نظری افزود: خاطرات آزادگان سرشار از اراده پولادین، باور قلبی به رهایی، امید به پیروزی و توکل عمیق به مشیت الهی است که توانست از آنها چهره ای ممتاز و ماندگار بسازد.

وی اظهار داشت: آنچه در این خاطرات وجود دارد، بدون تردید تصویری کلی از یک زندگی دشوار است که قابلیت آن را دارد همواره از پای تا به سر گوش باشیم.

سرپرست سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز ادامه داد: با این حال همه آن دردها گذر کرد و تذکار شریف کلام الله، یعنی نصرت که وعده الهی است، محقق شد و همه آنها به آغوش میهن و خانوادها یشان بازگشتند.

وی افزود: برخود وظیفه می دانم که به عنوان یک خادم کوچک، صمیمانه از این پایمردی قدردانی کنم و امیدوارم که امانت دار خوبی برای این خاطرات باشم.