با عرض پوزش سامانه در حال بروز رسانی می باشد. بزودی با شما همراه خواهیم بود ...
کد خبر : 2604
تاریخ انتشار : 1397/5/28  8:56 Aug. 19, 2018, 1:26 p.m.

تجليل از آزادگان صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي

آساخبر: در آستانه سالروز ورود آزادگان به ميهن اسلامي ، طي مراسمي در دفتر مديرکل صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي از آزادگان اين مرکز تجليل شد .

 در اين مراسم  مرتضي صفري گفت : سالروز بازگشت آزادگان به ميهن اسلامي، نقطه عطفي بود، که هميشه در خاطره‌ها ‌خواهد ماند.

مديرکل صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي افزود : آزادگان عزيز ما در دوران اسارت به گونه‌اي رفتار كردند كه هيچ نقطه ابهام و تاريكي در عزت و كرامت ايران ايجاد نشد .

وي خاطر نشان کرد : سرگذشت و سيره رادمردان آزاده الگويي تمام عيار براي نسل حاضر و نسل هاي بعدي است و بايد توسط رسانه ملي بازگو و فرهنگ سازی شود.

ايشان تجليل از آزادگان را تجليل از بهترين انسانهايي عنوان کرد که در ميدان مبارزه با تمام توان ايستادگي کردند و با آبروبخشيدن به ملت ايران، به الگويي شايسته براي همه نسل ها تبديل شدند.

مديرکل صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي با اشاره اينکه ما امنيت، آرامش، عزت و اقتدار ايران عزيز را مديون شهدا، رزمندگان و ايثارگران هستيم ابراز اميداوري کرد : انشاءالله بتوانيم امانتي را كه شهداي گرانقدر و ايثارگران عزيز به دست ما سپرده‌اند به خوبي حفظ و به نسل هاي آينده منتقل كنيم.

در پايان اين مراسم از پنج نفر از آزادگان صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي آقايان جلال الدين پيراني ، علي اصغر سيفي ، سيروس نجفي ، بهروز انصاري و محمد جوانشير با اهداي لوحي تجليل شد .