با عرض پوزش سامانه در حال بروز رسانی می باشد. بزودی با شما همراه خواهیم بود ...
کد خبر : 2626
تاریخ انتشار : 1397/5/28  22:48 Aug. 20, 2018, 3:18 a.m.

شهردار خسروشاه در گفتگو با آسا خبر تاکید داشت:

جدیت شهرداری خسروشاه در اتمام پروژه مسیرگشایی خیابان ۲۹ بهمن(راه بمبالان)/ همه دستگاه ها برای تحقق خواسته های مردم به میدان بیایند

شهردار خسروشاه، در گفتگو با پایگاه خبری آسانیوز ضمن اشاره بر جدیت این شهرداری در اتمام پروژه مسیرگشایی خیابان ۲۹ بهمن(راه بمبالان)، بر ضرورت استفاده از پتانسیل های این شهر تاکید کرد و خواستار همکاری همه دستگاه ها با مدیریت شهری برای رقم زدن آینده ای شکوهمند برای این شهر تاریخی شد.

مهندس رسول کریمیان، در این گفتگو با اشاره به اینکه خسروشاه با قرار گرفتن در کنار جاده ترانزیتی شمالغرب به غرب دارای اهمیتی قابل توجه است، افزایش میزان راه های دسترسی به شهرها را به عنوان پارامتری مهم در اقتصاد،گردشگری و کنترل ترافیک معرفی نمود و تصریح داشت: اهمیت استراتژیک این پتانسیل نباید به دست فراموشی سپرده شود.
شهردار خسروشاه، با تاکید بر اینکه وجود راه دسترسی به جاده ترانزیتی باعث کاهش حجم ترافیک شهری، دسترسی سریع به شاهراه ترانزیتی می باشد، افزود: از دیگر مزیت های چنین شهرهایی، سهولت در عبور و مرور خودروهای امدادی جهت انجام ماموریت های محوله است.
مهندس کریمیان، همچنین اتصال به شهرهای همجوار همچون سهند با جمعیت بالای یکصدهزار را ، به عنوان پتانسیل مهم دیگری برای خسروشاه معرفی کرد و خواستار هماهنگی همه دستگاه ها و نهادها، برای بهره برداری از این پتانسیل ها در مسیر تحقق خواسته های شهروندان شد.
شهردار خسروشاه در پایان اجرای پروژه های تکمیل و تجهیز موزه مردم شناسی شهرداری خسروشاه با مشارکت و استقبال خوب اهالی ،مسیر گشایی محلات با توافقات انجام گرفته با اهالی و احداث مجتمع گردشگری و گلخانه در زمین اهدایی خیرین به مساحت ۳۵۰۰۰ متر مربع را از مهمترین پروژه های اولویت دار و در دست اجرای این شهرداری نام برد.