با عرض پوزش سامانه در حال بروز رسانی می باشد. بزودی با شما همراه خواهیم بود ...
کد خبر : 2628
تاریخ انتشار : 1397/5/29  3:47 Aug. 20, 2018, 8:17 a.m.

فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان علی آباد کتول خبر داد:‏

دستگیری مظنونین به قتل جوان علی آبادی در کمتر از 12 ساعت

آسا خبر/در پی بروز یک فقره نزاع در روستای برفتان، یک جوان حدوداً 22 ساله در اثر اصابت شیئی برنده دچار جراحت و ‏خونریزی شدید گردید و به بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) منتقل شد. اما با وجود تلاش پزشکان وی در بیمارستان در ‏گذشت. ‏

آسا خبر/در پی بروز یک فقره نزاع در روستای برفتان از توابع علی آباد کتول، یک جوان به قتل رسید. سرهنگ الیاس تازیکه فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان علی آباد کتول در گفتگو با آسا خبر اظهار داشت: در پی بروز یک فقره نزاع در روستای برفتان، یک جوان حدوداً 22 ساله در اثر اصابت شیئی برنده دچار جراحت و خونریزی شدید گردید و به بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) علی آباد کتول منتقل شد. اما با وجود تلاش پزشکان وی در بیمارستان در گذشت. پس از این حادثه ماموران نیروی انتظامی و پلیس آگاهی در همان ساعات اولیه بروز درگیری 3 تن از مظنونین را دستگیر نمودند و در کمتر از 12 سایر مظنونین به قتل نیز دستگیر شدند. تعداد مظنونین 5 نفر است که با قرار بازداشت تحویل مراجع قضایی گردیدند.

سرهنگ تازیکه علت بروز این نزاع را اختلافات مالی عنوان کرد و گفت: اقدامات خودسرانه در خصوص احقاق حقوق به ویژه در بحث مسائل مالی یکی از دلایل عمده نزاع ها و درگیری ها در سراسر کشور است که همه ساله منجر به قتل یا جراحت عده ی بسیاری از مردم می شود. وی افزود: بدون شک بهترین راه حل مشکلات در بحث اختلافات مالی مراجعه به شوراهای حل اختلاف و مراجع قضایی است و از مردم عزیز درخواست می شود همواره برای حل مشکلات خود، خویشتندار باشند و منطقی ترین راه را انتخاب کنند و از انتخاب راه حل های قهر آمیز و خشن خودداری کنند چرا که نتیجه اقدامات خودسرانه و هیجانی در بسیاری مواقع - نظیر حادثه اخیر-  به هیچ عنوان قابل جبران نیست.