با عرض پوزش سامانه در حال بروز رسانی می باشد. بزودی با شما همراه خواهیم بود ...
کد خبر : 2634
تاریخ انتشار : 1397/5/29  4:46 Aug. 20, 2018, 9:16 a.m.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خواستار شد:

رفتار مناسب با سرمایه گذاران با هدف افزایش سهم و مشارکت آنان در توسعه اقتصادی آذربایجان شرقی

آساخبر: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت:برخورد مناسب با سرمایه گذاران در افزایش سهم و مشارکت آنان در توسعه اقتصادی استان اثربخش می باشد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه بررسی عملکرد تسهیلات روستایی که با حضور مدیرکل امور روستایی استانداری، کارشناسان و مدیران بانکهای عامل در محل این اداره کل برگزار شد با اشاره به نقش ارزشمند سرمایه گذاران و کارآفرینان در توسعه اقتصادی استان اظهار داشت: برخورد مناسب و تعامل سازنده با سرمایه گذاران در افزایش سهم و مشارکت آنان در توسعه اقتصادی استان فوق العاده اثربخش است.

میراحد حسینی با اشاره به اهمیت جذب تسهیلات اعطائی برای اشتغال روستایی خاطر نشان کرد: باید از تمامی ظرفیت ها در راستای توسعه اشتغال و توسعه استان استفاده کنیم و در این راستا لازم است اعتباراتی که به این بخش برای استان پیش بینی شده است جذب و در راستای توسعه اشتغال روستایی و ایجاد سرمایه گذاریهای جدید در استان استفاده گردد.

وی دلسوزی و همراهی مدیران دستگاهها و بانکهای عامل را در جذب این تسهیلات و امکان سنجی طرحها نقش بی بدیل خواند و بر توجه جدی مسئولین برای ایجاد بسترهای مناسب برای حضور سرمایه گذاران تاکید کرد.

در ادامه این نشست مدیرکل امور روستایی استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به عملکرد و ثبت اتفاقات عملکردی در پرداخت تسهیلات اعطایی گفت: نتایج عملکرد و همراهی و تلاش همه جانبه رضایت بخش و خوب است و ارتقاء رتبه عملکردی از رتبه 21 به رتبه 7 نشان از تلاش ارزشمند و همراهی و همدلی بین مدیران دستگاهها و بانکهای عامل است.

کرمی افزود: باید از صد در صد ظرفیت ها در جهت بهره مندی از تسهیلات اعطایی استفاده کنیم و در این راستا شکافی که در حوزه عقد قرارداد وجود دارد و این امر موجب شده رتبه استان در ردیف 25 در سطح کشور قرار گیرد، بتوانیم با تلاش و جدیت بیشتر به جایگاه واقعی در کشور برسانیم.