با عرض پوزش سامانه در حال بروز رسانی می باشد. بزودی با شما همراه خواهیم بود ...
کد خبر : 3520
تاریخ انتشار : 1397/6/27  3:8 Sept. 18, 2018, 7:38 a.m.

مدیرکل اداره اوقاف و امورخیریه استان اذربایجان شرقی اعلام کرد:

اهدا 1500 بسته تحصیلی، از محل نیات واقفین

آساخبر: در آستانه بازگشایی مدارس، اداره کل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی، از محل نیات واقفین خیراندیش، به تعداد ۱۵۰۰ نفر از دانش آموزان استان، بسته های تحصیلی شامل کیف، لوازم التحریر و برخی دیگر از موارد را اهدا نمود.

مراسم ویژه مهر تحصیلی و اجرای نیات واقفین خیر اندیش با اهدا بسته های تحصیلی   به دانش آموزان، با حضور حجت الاسلام علی مصائبی مدیرکل اداره اوقاف و امورخیریه استان، محمد کلامی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) و برخی دیگر از مسئولین استانی برگزار شد . 

 حجت الاسلام علی مصائبی مدیرکل اداره اوقاف و امورخیریه استان، در این مراسم اظهار کرد: در آستانه بازگشایی مدارس، اداره کل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی، از محل نیات واقفین خیراندیش، به تعداد ۱۵۰۰ نفر از دانش آموزان استان، بسته های تحصیلی شامل کیف، لوازم التحریر و برخی دیگر از موارد را اهدا نمود.

  وی خاطرنشان کرد: این بسته های تحصیلی، از محل محل موقوفاتی مانند   شاه حسین ولی، حکم اباد، مرحوم بادام چی و عمو زین الدین اعطا شده است

 مدیرکل اداره اوقاف و امورخیریه استان ادامه داد: واقفین خیر اندیش، در راستای ترویج علم و دانش، وقف های متعددی را در طول تاریخ انجام داده اند که از جمله این وقف ها می توان به کمک هزینه خرید کتاب برای دانش آموزان و کمک به دانش آموزان نخبه   نام برد.

 لازم به ذکر است،  این مراسم، در شهرستان های مراغه، بناب، شبستر، اهر، جلفا، ورزقان، مرند و آذرشهر نیز برگزار شد