با عرض پوزش سامانه در حال بروز رسانی می باشد. بزودی با شما همراه خواهیم بود ...
کد خبر : 3525
تاریخ انتشار : 1397/6/27  5:42 Sept. 18, 2018, 10:12 a.m.

گازرسانی به روستاهای بالای 20 خانوار هریس پایان یافت

آساخبر: رییس گاز شهرستان هریس در جریان افتتاح همزمان طرح گازرسانی به 3روستای بخش خواجه این شهرستان گفت: با گازرسانی به 3 روستای استیار، قلعه لر و تازه کند نهند تمامی روستاهای بالای 20 خانوار شهرستان از این نعمت بهره مند شدند.

حسن رنجبر میزان اعتبار هزینه شده برای گازرسانی به سه روستا را نزدیک به 11میلیارد و 300 میلیون ریال اعلام کرد و افزود: با بهره برداری از این طرح ها 165خانواده روستایی از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شدند.

وی گفت: مدت زمان اجرای این طرح یکسال پیش بینی شده بود که خوشبختانه با تلاش شرکت گاز هریس قبل از شروع فصل سرما به اتمام رسید.
وی اعلام کرد: با بهره برداری از گازرسانی به 3 روستای شهرستان هریس، میزان بهره مندی روستاهای شهرستان از گاز طبیعی به 99/5 درصد رسید.
رییس گاز شهرستان هریس از برنامه ریزی برای استفاده از شیوه های نوین گاز رسانی از جمله سیستم گاز فشرده برای استفاده در روستاهای زیر 20 خانوار و دور دست خبر داد و یادآوری کرد: با این شیوه به 100 درصد روستاهای کوچک و بزرگ این شهرستان گاز رسانی می شود.
رنجبر با بیان اینکه زیر ساخت انرژی گاز طبیعی در شهرستان هریس فراهم شده است، گفت: امسال گازرسانی به کارخانه های حریم بزرگراه تبریز-اهر ، نیروگاه هریس، شهرک صنعتی بیلوردی و ناحیه صنعتی زرنق در دستور کار شرکت گاز استان قرارگرفته بود که در شش ماهه نخست سال محقق شد.