با عرض پوزش سامانه در حال بروز رسانی می باشد. بزودی با شما همراه خواهیم بود ...
کد خبر : 374
تاریخ انتشار : 1397/3/27  6:15 June 17, 2018, 10:45 a.m.

شهردار تبریز:

هزینه‌‌های شهرداری تبریز در ورزش، باید صرف جوانان همین شهر شود

آساخبر: شهردار تبریز گفت: اگر قرار است هزینه‌ای از سوی شهرداری تبریز در ورزش صورت بگیرد، این هزینه باید برای جوانان همین شهر باشد و این سیاستی است که شورای شهر در پیش گرفته و ما نیز تابع همین سیاست هستیم.

 ایرج شهین باهر در مراسم اهدای جام مسابقات فوتسال جام تبریز 2018 با اشاره به استقبال پرشور تماشاگران از دیدارهای برگزار شده، اظهار کرد: جا دارد از سازمان ورزش شهرداری تبریز و جوانانی که این شورونشاط را رقم زده‌اند تشکر کنیم.

وی افزود: برای اولین بار در کشور 3200 ورزشکار در قالب 252 تیم به رقابت با یکدیگر پرداختند. سیاست و هدف‌گذاری ما توسعه ورزش در محلات تبریز است و می‌خواهیم هرقدر که از سوی شهرداری هزینه می‌شود، برای جوانان همین شهر هزینه شود چرا که تیم‌های تبریز هم به همت همین جوانان پیشرفت خواهند کرد.
 شهردار تبریز با اشاره به برنامه‌های آتی شهرداری خاطرنشان کرد: اگر قرار است هزینه‌ای از سوی شهرداری تبریز در ورزش صورت بگیرد، این هزینه باید برای جوانان همین شهر باشد. این سیاستی است که شورای شهر در پیش‌گرفته و ما نیز تابع همین سیاست هستیم.
شهین باهر ادامه داد: روزی 50 درصد از بازیکنان تیم ملی تبریزی بودند اما امروز بازیکنان ما در تیم ملی حضور ندارند ولی تلاش می‌کنیم در جام جهانی آتی، 50 درصد از بازیکنان تیم ملی را بازیکنان تبریزی و جوانان این شهر تشکیل دهند.
وی افزود: جا دارد از شورای شهر تبریز هم تشکر ویژه‌ای داشته باشیم که با حمایت‌های خود موجب توسعه ورزش توسط شهرداری تبریز شدند.
 شهردار تبریز بیان کرد: برد و باخت در این مسابقات مسئله چندان مهمی نیست و این‌که ما در قالب المپیاد ورزشی محلات تبریز و مسابقات فوتسال جام تبریز 2018 کنار همدیگر ورزش کرده و به طرف سلامتی و نشاط حرکت می‌کنیم، یعنی همه ما برنده‌ایم.