با عرض پوزش سامانه در حال بروز رسانی می باشد. بزودی با شما همراه خواهیم بود ...
کد خبر : 391
تاریخ انتشار : 1397/3/27  11:58 June 17, 2018, 4:28 p.m.

نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس:

مسئولان وعده سر خرمن می‌دهند

آساخبر: نماینده مردم هشترود و چاراویماق در خانه ملت با انتقاد از وعده سر خرمن مسئولان گفت: با وعده‌های الکی عده‌ای مردم به نظام بدبین می‌شوند.

سیدحمزه امینی بعد از ظهر امروز در جلسه کمیته برنامه‌ریزی هشترود اظهار داشت: مردم همچنان امیدوارند اما مسئولان وعده سر خرمن می‌دهند.

عضوکمیسیون اجتماعی مجلس افزود: برخی مردم از لحاظ معیشت مشکل دارند و دنبال کار هستند و عده‌ای مملکت را به جناح بازی می‌کشانند و به جناح بازی مشغولند و به فکر مردم نیستند.

وی با بیان اینکه باید از روزی ترسید که حاشین‌نشین‌ها به خیابان‌ها بیایند، افزود: با وعده‌های الکی عده‌ای مردم به نظام بدبین می‌شوند.

نماینده مردم هشترود در مجلس گفت: متاسفانه هشترود به نقطه کور دولت افتاده و هیچ‌گونه توجهی به این شهرستان نمی‌شود.ِ

امینی گفت: نمی‌دانم بنده چون در لیست امید نیستم به خاطر آن به این منطقه توجه نمی‌شود یا مسئله چیز دیگری است اما اعلام می‌کنم من زیر پرچم هیچ جناحی نرفته و نخواهم رفت.

وی گفت: وضعیت عمرانی شهرستان وخیم است و مدیران کل هم به منطقه بیش از پیش بی‌توجهی می‌کنند.

نماینده مردم هشترود در مجلس گفت: مسیر جاده مراغه به چاراویماق و هشترود اسفبار است و هر از چند گاهی شاهد تصادف و از جان باختن عده‌ای مردم بی‌گناه هستیم.

وی خواستار تعریض جاده دامناب به شهر هشترود و آزاد راه پیامبر اعظم (ص) و لایروبی رودخانه شهر چایی که از داخل شهر می‌گذرد را شد و گفت: متاسفانه بوی تعفن مردم را اذیت می‌کند و باعث بروز امراض واگیری به همشهریان می‌شود.

امین امینیان فرماندار هشترود نیز در این جلسه از اختصاص 220 میلیارد 18 میلیون ریال برای 90 پروژه در سال 97 خبر داد و گفت: از این مبلغ 155 میلیارد و 43 میلیون ریال برای 31 پروژه توازن منطقه‌ای و مابقی برای اعتبارات استانی در نظر گرفته شده است.