با عرض پوزش سامانه در حال بروز رسانی می باشد. بزودی با شما همراه خواهیم بود ...
کد خبر : 392
تاریخ انتشار : 1397/3/27  12:7 June 17, 2018, 4:37 p.m.

سردار وحیدی:

روابط آمریکا و کره‌شمالی آینده مثبتی ندارد

آساخبر: رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی می‌گوید: آمریکا مظهر عدم تعهد به همه اصول بین‌المللی است و ما آینده مثبتی برای عملکرد آمریکا و کره شمالی متصور نیستیم.

احمد وحیدی درباره آخرین تحولات منطقه و اقدامات اخیر رژیم صهیونیستی گفت: صحنه سوریه یکی از صحنه‌های شکست مفتضحانه، آمریکا، غرب، ارتجاع عرب و به ویژه رژیم صهیونیستی است.

وی افزود: تمام تلاش‌های این جبهه برای اینکه بتوانند نظام سوریه را به نابودی بکشانند، ناکام ماند و امروز اسرائیل نگران امنیت خودش است. این موضوع امری طبیعی است زیرا یک رژیم اشغالگر هیچ‌گاه نمی‌تواند احساس امنیت کند.

وحیدی با بیان اینکه سوریه توانسته بر مشکلات فائق آید، تصریح کرد‌: امروز شرایط دشواری برای اسراییلی‌ها به‌وجود آمده است و حرکت‌های آنها یک حرکت‌های عکس‌العملی است.

رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی درباره ارتباط کره شمالی و آمریکا اظهار داشت: آمریکا مظهر عدم تعهد به همه اصول اخلاقی و بین المللی است. اینکه کره‌ای‌ها با چه نگاهی تصمیم به مذاکره با آمریکا گرفته‌اند به خودشان مربوط است اما آینده مثبتی را در عملکرد آمریکا در این حوزه پیش بینی نمی‌کنیم. آمریکا حتی با دوستان اروپایی خود هم به خوبی عمل نمی‌کند و آنها را تبدیل به موجوداتی کرده که هیچ ارزشی برای آنها ندارد و امروز در صحنه تعاملات، تقابل انگلیس، آلمان و فرانسه را مشاهده می‌کنیم و این بدان معنا است که آمریکا به هیچ چیز منافع خودش اعتنا نمی‌کند.