با عرض پوزش سامانه در حال بروز رسانی می باشد. بزودی با شما همراه خواهیم بود ...
کد خبر : 408
تاریخ انتشار : 1397/3/27  14:23 June 17, 2018, 6:53 p.m.

شهردار منطقه یک تبریز خبر داد:

اجرای طرح وسیع نهضت آسفالت در شهرداری منطقه یک تبریز

آساخبر: شهردار منطقه یک تبریز از اجرائی شدن طرح نهضت آسفالت در این منطقه خبر داد.

محمدرضا قربانیان با بیان این مطلب اظهار کرد: بنا به دستور شهردار محترم کلانشهر تبریز در جهت ساماندهی وضعیت آسفالت مناطق، بلافاصله منطقه یک وارد فاز عملیاتی شده و در همین راستا اقدامات گسترده‌ای را آغاز کرد.

شهردار منطقه یک گفت: اولویت نخست این منطقه، مسیرهای شریانی و مناطق کم برخوردار و همچنین نقاط هدف در حوزه گردشگری است که به دقت بررسی و در چندین فازعملیاتی می شود.

شایان ذکر است، هم اکنون در چند نقطه از سطح منطقه اقدامات لازم جهت توزیع آسفالت ، زیرسازی و اصلاح خیابان‌ها و کوچه‌ها انجام می‌پذیرد.

شهردار منطقه یک از اجرای طرح ویژه پاکسازی و زیباسازی سطح منطقه خبر داد.

بر اساس این گزارش، قربانی اعلام داشت: با آغاز فصل تابستان و نیاز به آمادگی بیش از پیش منطقه جهت ساماندهی ، پاکسازی و زیباسازی حوزه به ویژه پارک‌ها و بوستان‌های موجود جهت استقبال از مهمانان تابستانه طرح ویژه‌ای از سوی معاونت حوزه خدمات شهری و اجرایی منطقه آغاز می‌شود.

شهردار منطقه یک گفت : این طرح شامل رنگ آمیزی دیوارها ،اصلاح وضعیت سرویس‌های بهداشتی، اصلاح آلاچیق‌ها، راه اندازی آبنماها، تجهیز نمازخانه‌ها و... است که در دستور کار قرار گرفته است.

 وی افزود : با تمام توان در جهت استقبال از مهمانان تابستانه که در تبریز ۲۰۱۸ حضور خواهند یافت تلاش نموده و شرایط ویژه‌ای را جهت رفاه حال همشهریان و مسافرین گرانقدر فراهم خواهیم کرد.

قربانیان اظهار کرد: در پی بازدید شهردار محترم کلانشهر تبریز از پروژه‌های در حال اجرای منطقه، ایشان بر تسریع و جدیت در انجام امورات تأکید ورزیدند که بلافاصله تمامی اکیپ‌های مختلفی که در حال انجام پروژه‌ها هستند روندکاری خود را سرعت بخشیده و معاونت‌های این مجموعه با توان مضاعف فعالیت‌های خود را تداوم می‌دهند.

شهردار منطقه یک اظهار داشت: پروژه ساختمان آتش نشانی پیشرفت چشمگیری داشته و همچنین بلافاصله پس از بازدید، اجرای پروژه‌های پارک گلکار، پارک معلم ، اصلاح وضعیت مهران رود و چند پروژه دیگر سرعت بالائی به خود گرفته است.

قربانیان تبریزی شهردار منطقه یک از پیشرفت فیزیکی پروژه پیاده رو سازی مسیر ایده لو خبر داد.

قربانیان اظهار داشت: این پروژه دارای اهمیت بسیاری در حوزه پیاده روسازی و تردد امن و آرام است که آعاز شده است و هم اکنون با سرعت در حال اجرای آن می‌باشیم .

شهردارمنطقه یک گفت‌: اصلاح پیاده‌روها باعث آرامش روحی در شهروندان می‌گردد و در حین پیاده‌روی مخاطرات ترافیکی و موانع ایجاد شده از بین رفته و مسیری روان ،منطقی و پویا را شاهد خواهیم بود.

معاون فنی و عمرانی منطقه به سرعت در تداوم اجرای پروژه انجام وظیفه نموده و شاهد پیشرفت محسوسی هستیم.