با عرض پوزش سامانه در حال بروز رسانی می باشد. بزودی با شما همراه خواهیم بود ...
کد خبر : 4098
تاریخ انتشار : 1397/7/17  13:5 Oct. 9, 2018, 4:35 p.m.

سرمربی پیشین فنرباغجه در راه تراکتور!

آساخبر: رسانه‌های ترکیه از مذاکرات باشگاه تراکتورسازی با سرمربی پیشین تیم فنرباغچه در ایران خبر می‌دهند.

به گزارش آساخبر، رسانه‌های ترکیه‌ای از جمله «حریت» و «آژانس‌اسپور»، از آغاز مذاکرات باشگاه تراکتورسازی با «آیکوت کوجامان» سرمربی سابق تیم باشگاهی فنرباغچه این کشور نوشته‌اند.

نشریه «حریت» با تیتر "پیشنهاد سورپرایز برای کوجامان" به این خبر پرداخته و حتی در گزارش خود عنوان کرده است که این مربی هم‌اکنون برای دیدار با مسئولان باشگاه تراکتورسازی در ایران به سر می‌برد. 

این سرمربی 53 ساله ترک در سال 2010-2011 با فنرباغچه که یکی از سه تیم بزرگ استانبول به شمار می‌رود، قهرمان سوپرلیگ ترکیه شده و همراه با قناری‌های زرد، جام حذفی و سوپرکاپ این کشور را نیز فتح کرده است.

کوجامان آخرین تجربه سرمربیگری خود را بین سال‌های 2017 تا 2018 در همین تیم فنرباغچه گذارنده و آخرین افتخاری که در کارنامه سرمربیگری وی به ثبت رسیده نیز به قهرمانی جام حذفی ترکیه در فصل 2016-2017 با تیم قونیه اسپور برمی‌گردد.

وی در دوران بازیگری خود 15 بار پیراهن تیم ملی ترکیه را برتن نموده و یک بار گلزنی کرده است. او همچنین در 360 بازی باشگاهی موفق به زدن 200 گل شده است که آماری قابل توجه به حساب می‌آید.

لازم به ذکر است؛ باشگاه تراکتورسازی بعد از ناکامی در جام حذفی به همکاری خود با جان توشاک ولزی پایان داده و درحال حاضر هدایت این تیم به صورت موقت بر عهده محمد تقوی سپرده شده است.