با عرض پوزش سامانه در حال بروز رسانی می باشد. بزودی با شما همراه خواهیم بود ...
کد خبر : 4165
تاریخ انتشار : 1397/7/19  22:25 Oct. 12, 2018, 1:55 a.m.

اختتامیه اولین کنگره اورآسیایی علوم ورزشی به میزبانی تبریز

اولین کنگره اورآسیایی علوم ورزشی با حضور پژوهشگران، استادان داخلی و خارجی به میزبانی دانشگاه تبریز به کار خود پایان داد.

به گزارش آسا خبر، اولین کنگره اورآسیایی علوم ورزشی با حضور پژوهشگران، استادان داخلی و خارجی به میزبانی دانشگاه تبریز که از صبح روز چهارشنبه آغاز شده بود، عصر روز پنج شنبه با معرفی و تجلیل از نفرات برتر به پایان رسید. ۶۰۰ مقاله به دبیرخانه این کنگره ارسال شده بود که از این تعداد بیش از ۴۵۰ مقاله پذیرفته شد. از بین مقالات پذیرفته شده حدود ۸۰ مقاله در قالب سخنرانی و بقیه مقالات نیز در قالب سخنرانی کوتاه در چهار محور و پانل این کنگره شامل فیزیولوژی ورزشی، حرکت ورزشی، مدیریت ورزشی و طب ورزشی ارایه شد. در اولین کنگره اورآسیایی علوم ورزشی در طول دور روز 18 سخنرانی و 7 کارگاه عملی نیز برگزار شد. ضمن اینکه در پایان تمامی کارگاه ها به نفرات شرکت کننده گواهینامه بین المللی صادر شد.

مراسم اختتامیه اولین کنگره اورآسیایی علوم ورزشی، عصر روز پنج شنبه در سال همایش دانشکده برق، دانشگاه تبریز برگزار شد. پس از سخنرانی دکتر سعید نیکوخصلت، رئیس کنگره و پروفسور مهمت گونای، رئیس اتحادیه اوراسیایی علوم ورزشی، چند تن از دیگر اساتید داخلی و خارجی برای حاضرین سخرانی کردند. مراسم اختتامیه با اعلام نفرات برتر در زمینه مقالات در رشته های شامل فیزیولوژی ورزشی، حرکت ورزشی، مدیریت ورزشی و طب ورزشی و تجلیل از آنها و نیز مسئولین و زحمت کشان کنگره به پایان رسید.

لازم به ذکر است که بخش علمی کنگره اورآسیایی علوم ورزشی به پایان رسید و میهمانان خارجی در روز سوم، مراسم تبریز گردی را در برنامه دارند.