با عرض پوزش سامانه در حال بروز رسانی می باشد. بزودی با شما همراه خواهیم بود ...
کد خبر : 4167
تاریخ انتشار : 1397/7/20  10:24 Oct. 12, 2018, 1:54 p.m.

سرمربی تیم فوتسال آذرخش:

از فدراسیون گلایه داریم / فخیم باید 5 بار اخراج می‌شد

آساخبر: سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس گفت: داور تأثیر صددرصدی در نتیجه دیدار تیمش مقابل مس سونگون داشته و موجب شکست آذرخش شده است.

به گزارش آساخبر، عباس روزپیکر، سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس پس از شکست 4-6 تیمش مقابل مس سونگون اظهار داشت: بازی بسیار خوبی بود و متأسفانه علی‌رغم اینکه خیلی خوب بازی کردیم، این بازی را باختیم.

وی افزود: داوری در این نتیجه خیلی تأثیر گذار بود و حتی در گل مساوی توپ در اختیار دروازه‌بان ما بود و داور می‌توانست به راحتی خطا اعلام کند اما این کار را نکرد. از فدراسیون گلایه داریم. این‌طور نیست که خودشان بدانند کدام تیم‌ها از پیش برنده‌اند، بازی‌ها خیلی به هم نزدیک هستند و نباید هر داوری که دوست داشتند را برای بازی‌ها انتخاب کنند.

سرمربی آذرخش بندرعباس ادامه داد: داور کنار ما بود اما به جای 4 ثانیه در 2 ثانیه سوت می‌زند، 3 کارت زرد بی‌مورد می‌دهد و اعصاب ما را به هم می‌ریزد. این‌قدر هزینه می‌کنیم و در شهرهای مختلف به میدان می‌رویم ولی این‌گونه داوری کردن نا عدالتی است.

وی افزود: فرهاد فخیم باید 5 بار اخراج می‌شد و آخر بازی که همه‌چیز تمام شده بود به او کارت زرد دادند. بازیکن ما نمی‌تواند با داور حرف بزند اما بازیکن آنها به سینه داور می‌زند.

روزپیکر در مورد شرایط حریف نیز گفت: مس قهرمان آسیا است و نیازی به تعریف من ندارد. در بحث آنالیز خوب بودیم و توانستیم حریف را غافلگیر کرده و موقعیت‌های خوبی ایجاد کنیم که از 4 موقعیت نیز استفاده کردیم. درست است که در مدیریت بازی کم‌دقتی کردیم اما داور به صورت صددرصدی در نتیجه بازی مؤثر بود.

سرمربی آذرخش ادامه داد: ما بیشتر از همه تیم‌ها تماشاگر داریم اما توان استفاده از آن را نداریم و باید بدوبیراه بگوییم تا امتیاز بگیریم. داور یعنی قاضی اما در بازی‌ها این موضوع را ندیده‌ایم. برخی تیم‌ها در شرایطی هستند که هر طور شده باید ببرند اما ما این‌طور نیستیم. به هر حال مس سونگون این بازی را برد و به آنها تبریک می‌گوییم.