با عرض پوزش سامانه در حال بروز رسانی می باشد. بزودی با شما همراه خواهیم بود ...
کد خبر : 4343
تاریخ انتشار : 1397/7/25  11:47 Oct. 17, 2018, 3:17 p.m.

50 کیلو مواد مخدر در شهرستان میانه کشف شد

آساخبر: فرمانده پلیس انتظامی شهرستان میانه از کشف 50 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک توسط نیروهای مبارزه با مواد مخدر شهرستان خبر داد.

سرهنگ رمضان اله وردیان اعلام کرد: در پی کسب اطلاع رسیده مبنی بر حمل مواد مخدر از استان های شرقی کشور به شهرستان میانه، پلیس مواد مخدر وارد عمل شده و در محور مواصلاتی به توقیف خودروی سنگین پرداخت.
وی با اشاره به کشف 50 کیلو تریاک از محل جاسازی شده این خودرو گفت: در این رابطه 2 قاچاقچی حمل مواد دستگیر شدند.
فرمانده پلیس انتظامی شهرستان میانه گفت: پرونده جهت طی مراحل قانونی به مقام قضایی ارجاع داده شد.
معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه نیز با حضور در یگان امداد نیروی انتظامی شهرستان میانه از هوشیاری، اقدام به موقع و قاطعیت در برخورد با قاچاقچیان از سوی نیروی انتظامی شهرستان میانه تقدیر کرد.
محمدرضا مشایخی ایجاد و پایداری امنیت در شهرستان را مرهون زحمات عوامل انتظامی و نظامی خواند و گفت: اقدام به موقع و برخورد قاطع با توزیع کنندگان و قاچاقچیان راه را برای ورود مواد مخدر به شهرستان می بندد.
دادستان عمومی و انقلاب میانه نیز از زحمات پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان در کشف و ضبط مواد و برخورد با قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد قدردانی کرد.
سعید امامی بر برخورد قاطع با قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر تاکید کرد و افزود: ما به کمک نیروی انتظامی شهرستان از این افراد سودجو و خانمانسوز که جوانان ما را در گرداب مواد فرو می برند سلب آرامش خواهیم کرد.