با عرض پوزش سامانه در حال بروز رسانی می باشد. بزودی با شما همراه خواهیم بود ...
کد خبر : 4345
تاریخ انتشار : 1397/7/25  12:8 Oct. 17, 2018, 3:38 p.m.

فرماندار شهرستان تبریز خبر داد:

فعالیت منسجم و منظم در پروژه متروی تبریز

آساخبر: فرماندار شهرستان تبریز،در بازدید از پروژه مترو با اشاره به فعال بودن فعالیت های فنی و تخصصی در این پروژه گفت: در بازدید از این پروژه بزرگ شهری و مشاهده فعالیت منسجم و منظم در آن به آینده مترو تبریز امیداور شده ام.

علیار راستگو اظهار کرد: امروز از ایستگاه  12 تا 18 خط یک مترو تبریز  را بازدید کردیم و خوشبختانه شاهد فعال بودن پروژه های نیمه تعطیل و حاکم بودن برنامه و نظم در عملکرد مجموعه بودیم. 
  
 وی ضمن تقدیر از زحمات شبانه روزی مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز ادامه داد: طی ماه های گذشته جلسات متعددی برای همراهی تمامی نهادهای درگیر و حتی نمایندگان مجلس توسط سازمان قطار شهری برگزار شد و در جلسه ای که تعدادی از نمایندگان مجلس، مدیران ارشد استانی، مدیران شهری و اعضای شورای شهر حضور داشتند تصمیمات خوبی برای همراهی و پیگیری امور گرفته شد که امروز شاهد به ثمر رسیدن این پیگیرها در مجموعه قطار شهری تبریز هستیم. 
  
 فرماندار شهرستان تبریز، با تاکید بر ضرورت توجه به زیرساخت های مورد نیاز حمل و نقل عمومی در شهر تبریز گفت: متاسفانه در گذشته آنچنان که باید و شاید به موضوع زیرساخت ها در بحث حمل و نقل عمومی توجه نشده است اما امروز شاهد همدلی و همراهی تمامی بخش ها برای توسعه این مهم درشهر تبریز هستیم . 
  
راستگو، ادامه داد: مترو به عنوان یکی از اصلی ترین مولفه های تاثیر گذار در کاهش بار ترافیکی شهرها، در تبریز نیز باید به عنوان یک اولویت دیده شود چرا که اگر با نگاه کلان به این موضوع بنگریم متوجه می شویم که سرمایه گذاری دراین بخش نه برای قشر خاص و یا جامعه هدف محدود، بلکه برای تمام اقشار و تمام مردم تبریز است . 
  
وی با اشاره به تاثیر نوسانات ارزی در مسائل عمرانی گفت: متاسفانه با وجود نوسانات شدید ارزی و افزایش قیمت برخی از مواد مورد نیاز بدون شک امروز برای اتمام پروژه مترو نیازمند اعتبارات بیشتری هستیم و امیدواریم این موضع با همراهی دولت، شهرداری و اعضای شورای شهر به نتیجه مطلوب برسد.