با عرض پوزش سامانه در حال بروز رسانی می باشد. بزودی با شما همراه خواهیم بود ...
کد خبر : 468
تاریخ انتشار : 1397/3/28  16:54 June 18, 2018, 9:24 p.m.

تماشای فوتبال‌ساحلی برای بانوان بوشهری مجاز شد

آساخبر: مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: با رایزنی‌های صورت گرفته مشکل ممنوعیت حضور بانوان بوشهری برای تماشای مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی برطرف شد.

احمد بهروزیان فر روز یکشنبه  افزود: بانوان بوشهری همواره در نهایت اخلاق و متانت با حضور روی سکوهای زمین های فوتبال ساحلی از نمایندگان این استان در مسابقات لیگ برتر حمایت می‌کردند که پس از ممنوعیت کوتاه مدتی که در این زمینه ایجاد شد، پیگیری‌های لازم برای لغو این ممنوعیت صورت گرفت.

وی بیان کرد: این پیگیری‌ها نتیجه داد از بازی شب گذشته تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی برابر شهریار ساری انوان بوشهری دوباره با حضور روی سکوهای زمین فوتبال ساحلی در نهایت شایستگی و بدون کوچکترین مورد خاصی به حمایت از نماینده این استان پرداختند.

بهروزیان فر ادامه داد: هواداران از سرمایه‌های ارزشمند مسابقات فوتبال محسوب می‌شوند و در این بین حضور آنها به صورت خانوادگی می‌توانند در حمایت تأثیرگذار از نمایندگان استان و به ویژه تیم لیگ برتری فوتیال ساحلی پارس جنوبی نقش شایانی ایفا کند.

بهروزیان فر ادامه داد: در این ارتباط از تمامی دستگاه‌های ذیربط و بویژه مجموعه نیروی انتظامی به عنوان تأمین کننده نظم و امنیت در استادیوم تقدیر و تشکر می‌کنیم.