با عرض پوزش سامانه در حال بروز رسانی می باشد. بزودی با شما همراه خواهیم بود ...
کد خبر : 5066
تاریخ انتشار : 1397/8/18  9:37 Nov. 9, 2018, 1:07 p.m.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی:

گزینه های استانداری آذربایجان شرقی در حد گمانه‌زنی است

آساخبر: نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی گزینه‌های مطرح برای تصدی پست استانداری آذربایجان‌شرقی را در حد گمانه‌زنی رسانه‌ای عنوان کرد.

بیت‌الله عبدالهی اظهار داشت: در مورد هیچ یک از افراد مطرح شده که در محافل عمومی و رسانه‌ها برای  استانداری آذربایجان‌شرقی با نمایندگان مجلس این استان صحبتی نشده است.

نماینده مردم اهر وهریس در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم  در انتخاب استاندار آذربایجان‌شرقی به علت اهمیت و موقعیت ویژه استان از مدیران باسابقه و توانمند با روحیه جهادی استفاده شود تا شاهد پیشرفت و توسعه روز افزون این استان باشیم.

این نماینده مجلس تاکید کرد: هر مدیری که برای سکانداری استانداری آذربایجان‌شرقی انتخاب می‌شود اهتمام ویژه‌ای به توسعه و عمران و آبادانی تمام مناطق استان به خصوص مناطق محروم و کمتر توسعه یافته داشته باشد.

وی افزود: متاسفانه تمرکز انحصاری مدیریتی در ادارات کل باعث شده مدیران شهرستان‌ها در تصمیم‌گیری‌های اداری به‌خصوص در حوزه سرمایه‌گذاری و استعلام‌ها اختیاراتی نداشته باشند که امید است با تدبیر لازم از سوی استانداری در تفویص اختیارات به شهرستان‌ها ساز و کارهای لازم ارائه شود.