با عرض پوزش سامانه در حال بروز رسانی می باشد. بزودی با شما همراه خواهیم بود ...
کد خبر : 5161
تاریخ انتشار : 1397/8/21  7:43 Nov. 12, 2018, 11:13 a.m.

مدیرکل املاک و مستغلات شهرداری تبریز:

مالکان قطعات تفکیکی برای اخذ اسناد مالکیت فاز ۳ شهرک آذربایجان اقدام کنند

آساخبر: مدیرکل املاک و مستغلات شهرداری تبریز گفت: مالکان قطعات تفکیکی برای اخذ اسناد مالکیت فاز ۳ شهرک آذربایجان اقدام کرده و به اداره کل املاک و مستغلات شهرداری تبریز مراجعه کنند.

 علیرضا داستان در خصوص فاز ۳ شهرک آذربایجان گفت: شهرداری تبریز در سنوات گذشته در راستای اجرای طرح های عمرانی خود، زمینی به مساحت ۱۱هزار و ۴۶۸ متر مربع موسوم به فاز ۳ شهرک آذربایجان را تملک و در سال ۱۳۷۰ محل را به تعداد ۱۵۹ قطعه مسکونی تفکیک و به عنوان معوض و به صورت قرارداد واگذار کرده بود.

وی سپس با بیان اینکه شهرداری تبریز در سنوات گذشته به دلیل مشکلات ثبتی موفق به اخذ اسناد مالکیت قطعات تفکیکی نشده بود، افزود: در طی دو سال اخیر با تلاش ها و پیگیری های انجام یافته و رفع موانع ثبتی و با برنامه ریزی های صورت پذیرفته و ضمن برگزاری جلسات متعدد با مسئولین اداره کل ثبت و اسناد املاک شهرستان تبریز موفق به اخذ اسناد مالکیت تک برگی برای هر یک از قطعات تفکیکی شده است.

مدیرکل املاک و مستغلات شهرداری تبریز در پایان ادامه داد: برای همین منظور از مالکین قطعات تفکیکی درخواست می شود برای اخذ سند مالکیت و معرفی آنان به دفترخانه های عامل از ساعت ۸ صبح تا ۱۴ به اداره کل املاک و مستغلات شهرداری تبریز واقع در خیابان فارابی (چایکنار)، اول خیابان شهید رضانژاد مراجعه و اقدامات لازم و قانونی معمول شود.