با عرض پوزش سامانه در حال بروز رسانی می باشد. بزودی با شما همراه خواهیم بود ...
کد خبر : 5242
تاریخ انتشار : 1397/8/23  14:56 Nov. 14, 2018, 6:26 p.m.

مهاجری: در زمینی که راه رفتن هم در آن سخت است، بازنده نشدیم

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی، گفت: خدا را شکر در زمینی که راه رفتن هم در آن سخت است، بازنده نشدیم.

به گزارش آسا خبر، محمدرضا مهاجری بعد از تساویمقابل سایپا در نشست خبری اظهار داشت: خدا را شکر در روزی که زمین کیفیت بسیار بدی داشت بازنده نشدیم. راه رفتن در این زمین هم سخت بود و اعضای دو تیم بسیار خسته بودند. سلامت بازیکن باید جزو اهداف سازمان لیگ باشد. در این شرایط هم ما و هم سایپا ممکن بود متضرر شویم.در نیمه دوم سایپا روی توپ های بلند به ما فشار آورد. البته آنها فرصت زیادی به دست نیاوردند. در ۵ دقیقه آخر تحت فشار بودیم و می توانیم خودمان را تیم خوش شانس در این دقایق بدانیم. در طول بازی چند فرصت خوب داشتیم اما استفاده نکردیم. نباید از فرصت هایمان خیلی راحت بگذریم. تا نیم فصل باید پیش برویم و سپس نفرات مدنظر را بگیریم. خیلی از نفرات در پست غیر تخصصی به میدان رفتند و این نشان می دهد دست ما بسته است. تیم دایی بسیار خوب است و یک امتیاز می تواند راضی کننده باشد.

وی درباره عملکرد تیمش گفت: داغ جام حذفی هنوز روی دل ما مانده است. چند جلسه با مدیر عامل برگزار کردیم. تا نیم فصل نمی توانیم کاری انجام دهیم. قول حمایت به ما داده شده است. بازیکنان الان بیش از توان خود تلاش می کند. در چند بازی گذشته اگر نگاه کنید ۹۰ درصد ترکیب ما ثابت بوده است. در این شرایط آرام آرام تحلیل می رویم. بازیکنان ما با غیرت کار می کنند تا در همین شرایط آماده باشیم.

سرمربی ماشین سازی درباره رضایت خود از تساوی تاکید کرد: در صحبت های قبلی ام گفتم ما در این بازی ۳ فرصت تک به تک داشتیم اما توپ ها وارد دروازه نشد. بردن خیلی خوب است اما بازی سختی را پشت سر گذاشتیم. به جز دقایق پایانی مابقی بازی متعادل بود. ما مقابل تیم خوب سایپا با کادرفنی قوی اش بازی می کردیم. همچنین بازی خارج از خانه داشتیم و همین یک امتیاز بد نبود. باید در بازی های داخل خانه برنده شویم و امتیاز از دست ندهیم.