با عرض پوزش سامانه در حال بروز رسانی می باشد. بزودی با شما همراه خواهیم بود ...
کد خبر : 5294
تاریخ انتشار : 1397/8/25  17:58 Nov. 16, 2018, 9:28 p.m.

آل‌هاشم: خدمات سپاه ‌برای تحقق مطالبات مردم در حوزه‌های مختلف بسیار ارزشمند است‌

آساخبر: نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی اعتماد مردم به سپاه را سرمایه‌ای ارزشمندی دانست و گفت: خدمات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای تحقق مطالبات مردم در حوزه‌های مختلف بسیار ارزشمند است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم در دیدار با سردار سلامی جانشین فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر نقش‌آفرینی سپاه در خدمت به مردم اظهار داشت: بیمارستان‌های سپاه پاسداران در ارائه خدمات پزشکی و درمانی از کیفیت بالایی برخوردارند که این مهم در بیمارستان شهید محلاتی تبریز به وضوح دیده می‌شود.

وی افزود: خدمات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای تحقق مطالبات مردم در حوزه‌های مختلف بسیار ارزشمند است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی  بابیان اینکه اعتماد مردم به کادر درمانی مجرب و متخصص بیمارستان سپاه در تبریز و تجهیزات پیشرفته این بیمارستان خدمات بخش بهداشت و سلامت این نیرو را متمایز کرده است گفت: خدمات بیمارستان سپاه پاسداران در تبریز در مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه به نحور شایسته و تقدیر بود.

آل هاشم تاکید کرد: سطح خدمات بخش‌های عمومی و تخصصی بیمارستان سپاه در تبریز در مواقع ضرورت و بحران و همچنین شرایط عادی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه مردم سپاه پاسداران را یک نیروی صرف نظامی نمی‌دانند، تصریح کرد: نیروی مردمی سپاه برای تحقق مطالبات مردمی در حوزه‌های مختلف اقدامات ارزشمندی انجام می‌دهد که ثمرات ماندگاری به دنبال داشته و دارد.

وی، اعتماد مردم به سپاه را سرمایه‌ای ارزشمندی دانست که باعث رشد و تعالی این نیروی پرتوان و قدرتمند در عرصه مختلف شده است.