با عرض پوزش سامانه در حال بروز رسانی می باشد. بزودی با شما همراه خواهیم بود ...
کد خبر : 619
تاریخ انتشار : 1397/4/2  11:42 June 23, 2018, 4:12 p.m.

قائم مقام شهردار تبریز:

تبریز مهیای پذیرایی از گردشگران تابستانی است

آساخبر: قائم مقام شهردار تبریز از آمادگی این کلانشهر برای پذیرایی از گردشگران تابستانی خبر داد.

رسول موسائی ظهر امروز در حاشیه بازدید از مراکز اطلاع رسانی گردشگری مبادی ورودی کلانشهر تبریز با بیان این مطلب اظهار کرد: در راستای توسعه صنعت گردشگری و آغاز فصل گردشگری از اول تیرماه، در مبادی ورودی شهر در مناطق چهار، پنج، شش و هفت شهرداری تبریز کمپ‌های راهنمای گردشگری برای راهنمایی و ارائه خدمات به گردشگران داخلی و خارجی راه اندازی شده است.

وی افزود: در این مراکز، ضمن ارائه نقشه‌های گردشگری و راهنمای شهری، گردشگران داخلی و خارجی می‌توانند از خدمات اولیه، نمازخانه و سرویس بهداشتی استفاده کنند.

قائم مقام شهردار تبریز از تکمیل نمازخانه‌ها و سرویس‌های بهداشتی در مبادی ورودی شهر خبر داد و گفت: نواقصات نمازخانه‌ها و سرویس‌های بهداشتی در مبادی ورودی و پارک‌ها تکمیل شده و در برخی مناطق نیز نواقصات موجود نیز در ظرف چند روز آینده تکمیل می‌شود.

وی همچنین ادامه داد: با توجه به رویداد تبریز 2018، این کلانشهر آماده و مهیای مهمان نوازی و پذیرایی از گردشگران داخلی و خارجی در ایام تعطیلات تابستانی است.

گفتنی است، قائم مقام شهردار تبریز ظهر امروز با حضور در مبادی ورودی کلانشهر تبریز (ایستگاه مسافر شهرداری منطقه 4 و مرکز اطلاع رسانی گردشگری شهرداری منطقه 5 تبریز) از نحوه خدمات رسانی این مراکز بازدید به عمل آورد.