با عرض پوزش سامانه در حال بروز رسانی می باشد. بزودی با شما همراه خواهیم بود ...
کد خبر : 654
تاریخ انتشار : 1397/4/3  7:12 June 24, 2018, 11:42 a.m.

قائم مقام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس معرفی شد

آساخبر: رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس با صدور حکمی، صفر شاسفند را به عنوان مشاور اجرایی و قائم مقام مدیرعامل این سازمان معرفی کرد.

محسن نریمان صبح امروز در حکمی «صفر شاسفند» را به سمت مشاور اجرائی و قائم مقام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس منصوب کرد.

محسن نریمان در این حکم آورده است: نظر به تعهد، تخصص و تجارب مدیریتی جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور اجرایی و قائم مقام اینجانب منصوب می شوید.
در بخش دیگری از حکم صادره، آمده است: لازم است با شناخت ژرف از منطقه آزاد ارس، آگاهی از پتانسیل های بالقوه، وضعیت صنعتی و گردشگری منطقه، بهره گیری از ظرفیت های موجود و هم اندیشی با نخبگان و پژوهشگران با انگیزه و جلب مساعدت همکاران مخلص، دلسوز و پاکدست، نسبت به ارائه راهکارهای اجرایی برای بهبود امور و تحقق اهداف سازمان به ویژه در راستای جذب سرمایه گذاری خارجی و داخلی و رونق صادرات با تدوین برنامه ریزی و با رعایت قوانین، مقررات و منشور اخلاقی برای نیل به سوی سازمان پویا، کارآمد و پاسخگو در برابر سیاست های اقتصاد مقاومتی اقدام بالنده معمول فرمایند.

صفر شاسفند متولد 1342 در ماکوست و دکترای صنایع، سیستم و بهره وری را در دانشگاه علم و صنعت به پایان برده است. وی فوق لیسانس مدیریت کسب و کار را نیز از دانشگاه کالگری کانادا کسب کرده است.
انتخاب به عنوان چهره ماندگار پتروشیمی در یکصدمین سالگرد تاسیس شرکت نفت و چهره ماندگار فنی و نگهداری کشور در سال 1391 از جمله افتخارات صفر شاسفند است.
ازجمله سوابق کاری قائم مقام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس می توان به معاونت مجتمع پتروشیمی و مشاورعالی مدیرعامل در امور اجرایی پتروشیمی تبریز، عضویت در هیات مدیره انجمن ملی نگهداری و تعمیرات ایران و عضویت در کمیته راهبری فنی و مدیریت دارایی های فیزیکی وزارت نفت اشاره کرد.