با عرض پوزش سامانه در حال بروز رسانی می باشد. بزودی با شما همراه خواهیم بود ...
کد خبر : 7291
تاریخ انتشار : 1397/10/20  17:9 Jan. 10, 2019, 8:39 p.m.

سرمربی شهرداری تبریز: ۱۰ بازیکن جوان به فوتبال کشور معرفی می‌کنیم

آساخبر: سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز با تمجید از عملکرد بازیکنان جوان تیمش از پتانسیل‌ بالای این تیم برای ادامه مسابقات خبر داد.

حیدر جعفری سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل آلومینیوم اراک در هفته هجدهم لیگ دسته یک فوتبال کشور اظهار داشت: بازی خیلی خوبی مقابل این تیم ارائه کردیم. بازیکنان ما تاکتیک‌های موردنظرمان را در زمین اجرا کردند و توانستیم راه‌های نفوذ تیم حریف را ببندیم.

وی افزود: در نیمه دوم حتی حریف مجبور شد رو به بازی مستقیم بیاورد. توپ هم بیشتر در اختیار بازیکنان ما بود. متأسفانه به خاطر کم‌دقتی نتوانستیم ضربات آخر را خوب بزنیم. با این حال از نوع فوتبال بچه‌ها بسیار راضی هستم اما دوست داشتم سه امتیاز بازی را بگیریم.

سرمربی شهرداری تبریز ادامه داد: امیدوارم در بازی بعدی مقابل شاهین بوشهر بچه‌ها دقت لازم را داشته باشد تا سه امتیاز را که دور از دسترس هم نیست کسب کنیم. کسانی که امروز از اول بازی عملکرد تیم ما را دیدند، شاهد بودند که شهرداری تبریز فوتبالی با برنامه ارائه می‌کند و بچه‌های شایسته بومی در این تیم جمع شده‌اند.

جعفری در مورد نقل و انتقالات تیمش در نیم‌فصل نیز گفت: فعلاً با همان جوانان نیم‌فصل اول و بازیکنان بومی کارمان را ادامه می‌دهیم. حتی یک بازیکن که شش ماه هم برای تیم ما زحمت کشیده بود، امروز در ترکیب آلومینیوم اراک به میدان رفت. ما به ساق پاهای جوانان و امیدهای فوتبال تبریز امیدوار هستیم و هیچ ترسی هم نداریم. می‌دانم که امسال شهرداری تیم پدیده مسابقات خواهد شد و بیش از 10 بازیکن جوان به فوتبال کشور معرفی خواهیم کرد.

 وی در رابطه با حل مشکلات مالی شهرداری تبریز گفت: مسئولان کمک کردند تا بخشی از مطالبات بچه‌ها پرداخت شود تا آن‌ها امروز با روحیه خوبی به میدان بروند. از آن‌ها تشکر می‌کنم و امیدوارم حمایتشان را ادامه دهند چرا که قطعاً در ادامه موفقیت‌های بیشتری کسب می‌کنیم.