با عرض پوزش سامانه در حال بروز رسانی می باشد. بزودی با شما همراه خواهیم بود ...
کد خبر : 7293
تاریخ انتشار : 1397/10/20  17:13 Jan. 10, 2019, 8:43 p.m.

مرکز رسانه‌ای در شهر تبریز ایجاد شود

آساخبر: رئیس سازمان بسیج رسانه استان آذربایجان شرقی پیشنهاد ایجاد مرکز رسانه‌ای در شهر تبریز را داد و گفت: بعضی شهرها مجتمع رسانه‌ای دارند، چرا تبریز باید عقب بماند؟ فضای رسانه‌ای استان آذربایجان شرقی نسبت به سایر استان‌ها پر استعداد و قوی‌تر است.

روح‌الله دهقان‌نژاد در اختتامیه دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر آذربایجان شرقی، ضمن خوش‌آمدگویی به سردار خرم و سایر میهمانان، اظهار داشت: اهالی رسانه دغدغه‌های زیادی دارند که امیدوارم این دغدغه‌ها را درک کنند و در کنار اصحاب رسانه باشند.

وی با اشاره به فعالیت سازمان بسیج رسانه در سال‌های اخیر، خاطرنشان کرد: بسیج رسانه در بین سازمان‌هایی که به صورت صنفی کار می‌کنند، بیشترین عضو صنفی را دارد. در حال حاضر 600 نفر عضو بسیج رسانه هستند که در تشکل‌های دیگر مطبوعاتی هم عضویت دارند. همین موضوع عامل ایجاد محبت و وحدت در بین اصحاب رسانه شده است. 

رئیس سازمان بسیج رسانه استان آذربایجان شرقی ادامه داد: تلاش ما در این بر این است که به دغدغه‌ها و مشکلات اصحاب رسانه رسیدگی و تا حد امکان آنها را حل کنیم.

دهقان‌نژاد پیشنهاد ایجاد مرکز رسانه‌ای در شهر تبریز  را داد و گفت: بعضی شهرها مجتمع رسانه‌ای دارند، چرا تبریز باید عقب بماند؟ فضای رسانه‌ای استان آذربایجان شرقی نسبت به سایر استان‌ها پر استعدادتر و قوی‌تر است.