حدود ۳ هفته قبل زنی راهی اداره پلیس شد و خبر از ناپدید شدن شوهرش داد. وی گفت: من و همسرم سال‌ها قبل با یکدیگر ازدواج کرده و یک فرزند داریم. مدتی می‌شد که با هم اختلاف داشتیم و آخرین‌بار ۳-۲ روز پیش با هم بحثمان شد. آن روز شوهرم مرا کتک زد و پس از آن خانه را ترک کرد. من تصور کردم به خانه پدرش رفته است، اما با گذشت چند روز فهمیدم که به آنجا نرفته و گم شده است.

با اظهارات این زن تحقیقات برای پیدا کردن مرد ۳۵ساله که مکانیک بود آغاز شد تا اینکه مأموران به همسر او مشکوک شدند و بار دیگر به تحقیق از وی پرداختند.

زن جوان این بار گفت: روزی که با شوهرم دعوایمان شد، برادرم مهمان ما بود. او از رفتار شوهرم عصبانی شد و به من گفت داخل اتاق بمان تا شوهرت را تنبیه کنم. بعد از آن همراه شوهرم از خانه خارج شدند و دیگر شوهرم را ندیدم.

با این سرنخ، بازپرس جنایی تهران دستور بازداشت برادر این زن را صادر کرد. جوان ۲۴ساله اگرچه در ابتدا مدعی بود که از سرنوشت دامادشان بی‌خبر است، اما روز گذشته اسرار قتل او را فاش کرد و گفت: می‌دانستم خواهرم و شوهرش با یکدیگر اختلاف دارند و او خواهرم را کتک می‌زند. شب حادثه که در خانه آن‌ها بودم با دیدن بی‌احترامی دامادمان به خواهرم عصبانی شدم.

خواهرم و فرزندش را به اتاق فرستادم و شروع به حرف زدن با دامادمان کردم. بعد از آن با هم قلیان کشیدیم و شوهر خواهرم به سمت آشپزخانه که رفت پشت سرش رفتم و با روسری او را خفه کردم. پس از آن ملحفه‌ای دور جسد پیچیدم و آن را داخل صندوق عقب ماشینم گذاشتم و به سمت رباط کریم رفتم.

جسد او را در محلی که برای نخاله‌های ساختمانی بود رها کردم و بعد از آن برگشتم و در تمام این مدت خواهرم از ماجرای قتل بی‌اطلاع بود و نقشی در جنایت ندارد.

با اعترافات این مرد، جسد مقتول پیدا شد و متهم برای ادامه تحقیقات در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.