image_printپرینت خبر

این بازدید که با حضور امینی شهردار کلانشهر اهواز، کرمی نژاد مدیرعامل آب و‌فاضلاب استان، حاتمی کاکش مدیر منطقه، محمدی مشاور شهردار و معاونین فنی و اجرایی منطقه۳ همراه بود، شهردار اهواز عنوان کرد: متاسفانه در شهر اهواز بعلت اجرای چندین پروژه لوله گذاری در نقاط مختلف از مسیرهای اصلی و فرعی شهر ، شاهد به زحمت افتادن شهروندان در محل زندگی، عبور و‌مرور شهری و همچنین و ایجاد نازیبایی متعدد از سوی برخی پیمانکاران مربوطه هستیم.

وی با تاکید بر لزوم ارتباط تنگاتنگ و همکاری مجموعه های خدمات رسان شهرداری و آبفا برای حل معضلات عدیده فاضلاب شهری اهواز گفت: این اقدامات می بایست به نحوی اجرایی شوند تا از لحاظ نگهداشت شهری، جنبه های بصری و همچنین موضوع آسفالت سطح معابر و فضای سبز موجود کمترین آسیب و در نتیجه کمترین هزینه به مجموعه شهر و شهرداری تحمیل شود.

شهردار کلانشهر اهواز ضمن بیان این مطلب که این تعامل و همکاری باید بستر مناسبی را برای ارائه خدمات به شهروندان شریف اهواز فراهم نماید؛ از شرکت آب و فاضلاب و پیمانکار مجری طرح خواست تا مجموعه این پروژه های در سطح شهر را در کوتاهترین زمان ممکن اجرا و ساماندهی نمایند.

امینی بر نظارت شهرداری منطقه در اجرای پروژه های عمرانی تاکید کرده و افزود: رعایت نکات ایمنی در حفاری ها ، ترمیم آسفالت و زیرساخت ها همواره در دستور کار شهرداری منطقه قرار داشته باشد.

گفتنی است بازدید شهردار اهواز و عوامل اجرایی ، عمرانی و خدماتی از نقاط حفاری شده سطح منطقه در خبابان های فرشید دو، بلوار شهید صبحی فاز ۴ ،انتهای خیابان اقبال، کمربندی فاز ۳کوی‌ملت، جاده ساحلی و خیابان توانیر نیز انجام شد.