آسا خبر/ وحید حاج سعیدی:/  با هدف نظارت بر روند آموزش در مدارس شهرستان و در راستای ارتقاء کیفیت آموزشی ، با حضور سید کتولی حضور ریاست آموزش و پرورش، حاجیلری و عقیلی معاونین آموزش متوسطه و ابتدایی اداره کل و  پرچکانی و زنگانه معاونین آموزش شهرستان و جمعی از کارشناسان مدیریت آموزش و پرورش و راهبران آموزشی از هفت مدرسه سطح شهر و روستاهای کمتر توسعه یافته شهرستان علی آباد کتول بازدید به عمل آمد.

در این بازدید شرایط آموزش از راه دور و نقاط ضعف و قوت شبکه شاد ، وضعیت دانش آموزان در سامانه شاد، شیوه های ارزشیابی دانش آموزان، اجرای برنامه ها و بخشنامه های ارسالی از اداره کل، کیفیت محتوای آموزشی تولید شده توسط همکاران  مورد بررسی و  بازدید قرار گرفت و توصیه های لازم به مدیران مدارس ارائه شد.

در بازدید از مدارس  بصیرت، حر، ابن سینا، ابرار( کوچک استاجیق) ، شهید احمد نظری ، آرمک چوبین ( قره بلاغ) و شهدا آزاد تپه ، ضمن اعلام رضایت از وضعیت مطلوب آموزش از همکاری و زحمات کادر مدیریت و فرهنگیان مدارس یاد شده، قدردانی به عمل آمد.  

سید کتولی ریاست آموزش و پرورش شهرستان در جریان این بازدید گفت: تدریس در سامانه شاد و تولید محتوی آموزشی به مراتب سخت تر از تدریس در مدرسه است و همکاران ما در این ایام حقیقتاً سنگ تمام گذاشتند و تمام تلاش شان را در تولید محتوی آموزشی مناسب و  مفید به کار گرفتند تا انشالله کمبودی در زمینه آموزش احساس نشود.

در پایان این بازدید نشست کوتاهی با امام جمعه (مولوی) قره بلاغ در رابطه با حمایت حوزه علمیه از پایگاه های آموزشی موجود در قره بلاغ و روستاهای مجاور، تأسیس هنرستان، تهیه و تدوین بسته های آموزشی برای خانواده و مخصوصا مادران صورت پذیرفت.