image_printپرینت خبر

مهسا جاور ملی پوش قایقرانی روئینگ بانوان کشورمان در گفت وگویی، درباره آخرین وضعیت تیم ملی روئینگ بانوان قبل از شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: شرایط تیم ملی قایقرانی روئینگ بانوان بسیار خوب است و خودمان را برای رقابت‌های قهرمانی آسیا آماده می‌کنیم. اولین بازی ما در این رقابت‌ها ۱۸ آذر ماه شروع می‌شود. با وجود شرایطی که کرونا در ورزش کشورمان به وجود آورده است تمرینات نصفه و نیمه برگزار می‌شد، اما خدا را شکر الان وضعیت بهتر شده است و تمرینات به صورت مستمر در دریاچه مجموعه ورزشی آزادی تهران در حال پیگیری است. در هر صورت ما تمام تلاش خودمان را به کار خواهیم گرفت تا در مسابقات قهرمانی آسیا بهترین نتیجه را کسب کنیم.

ملی پوش قایقرانی روئینگ بانوان درباره مشکلاتی که ورزشکاران این رشته با آن مواجه هستند بیان داشت: قرار بود قایق‌های جدید قبل از مسابقات قهرمانی آسیا به دست ما برسد، اما همچنان این قایق‌ها به دست ما نرسیده است. یکی دیگر از مشکلات ما پیست استاندارد است که متاسفانه در ایران نداریم و به خاطر نبود پیست ما نمی‌توانیم کاری انجام دهیم. امیدوارم قایق‌های جدید هر چه زودتر برسد تا بتوانیم با شرایط بهتری تمرینات خودمان را دنبال کنیم.

جاور درباره شرایط قایقرانان بانوان روئینگ کشورمان قبل از حضور در مسابقات قهرمانی آسیا نیز گفت: نمی‌توانم بگویم که وضعیتمان خیلی خوب و عالی است، زیرا شرایط طوری نبود که بتوانیم بهترین رکورد‌ها را بزنیم. در هر صورت تمام تلاش خودمان را انجام خواهیم داد تا با خوش رنگ‌ترین مدال از مسابقات قهرمانی آسیا باز گردیم.

ملی پوش قایقرانی روئینگ کشورمان درباره پیش بینی اش از رقابت‌های قهرمانی آسیا بیان کرد: با توجه به اینکه من ۳ سال از تیم ملی قایقرانی روئینگ دور بودم، نمی‌توانم پیش بینی کنم که چه نتیجه‌ای می‌توانیم کسب کنیم. ابتدا باید شرایط مسابقه را از نزدیک مشاهده کرد و بعد از آن می‌توان درباره نتیجه گیری تیم صحبت کرد. در هر صورت بانوان ما در قایقرانی روئینگ همواره جزء ستاره‌ها بودند. در ۱۰ سال گذشته قایقرانی بانوان همواره موفق شده جایگاه مناسبی را در دنیا به دست آورد. نمونه این موضوع نازنین ملایی است که در المپیک کار فوق العاده‌ای انجام داد و باعث شد انگیزه سایر ورزشکاران هم بالا برود.