image_printپرینت خبر

قدرت الله طمیمیان در گفت‌وگو با خبرنگار آسا خبر اظهار داشت: معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند امسال نیز برنامه‌های فرهنگی ویژه‌ای را برای نوروز تدارک دیده است.

وی افزود: به دلیل وجود ویروس کرونا، شرایط خاص موجود، رعایت شیوه‌نامه‌ها و پروتکل‌های بهداشتی و جلوگیری از تجمع مردم به‌منظور حفظ سلامت آن‌ها، سعی کردیم و برنامه‌ها را به شیوه مناسبی برگزار کنیم.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: این برنامه‌ها که باهدف ایجاد شادی، نشاط و روحیه بخشی به جامعه انجام می‌شود عمدتاً به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود.

طمیمیان عنوان کرد: تلاش کردیم که از هنرمندان و هنردوستان منطقه آزاد اروند برای برگزاری این برنامه‌ها استفاده کنیم و افرادی این برنامه‌ها را انجام دهند که بومی منطقه آزاد اروند باشند.

وی بیان کرد: امیدواریم مردم عزیز از برنامه‌ها رضایت کافی داشته باشند و بتوانیم در ایجاد شادی و نشاط اجتماعی در مردم نقش مؤثری ایفا کنیم.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند افزود: امیدواریم که امسال سالی باشد که تولید رونق پیدا کند و بتوانیم شاهد ارتقا کیفی و کمی تولید در جامعه باشیم و موانع سر راه تولید را برداریم.

برنامه فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند در ایام نوروز از ساعت ۱۶ تا ۱۹ بعدازظهر از طریق درگاه اینترنتی در نظر گرفته‌شده به آدرس http://nowruz.arvandfz.com  و همچنین صفحه اینستاگرام سازمان به آدرس https://instagram.com/arvandmedia  به‌صورت زنده پخش می‌شوند.