image_printپرینت خبر

با هدف بدست آمدن چشم اندازها و دیدگاه های جدید در خصوص مسائل مالی و حسابداری اولین همایش ملی رویکردهای نوین در حسابداری و امور مالی در واحد علی آبادکتول برگزار شد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول دکتر مریم بخارائیان دبیر اجرایی این همایش در این خصوص گفت در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص تولید، اشتغال و رفع مشکلات اقتصادی در جامعه و همچنین در راستای اجرایی شدن شعار سال (تولید پشتیبانی ها مانع زدایی ها) دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول اقدام به برنامه ریزی و اجرای این همایش نمود.
وی افزود پس از برگزاری جلسات کارشناسی محورهای همایش در مسائل حسابداری و امور مالی با هدف بدست آمدن چشم انداز و دیدگاه های جدید در خصوص اشتغال زایی و عملکرد بهتر صنایع تبیین شد.
همچنین ایشان تصریح کرد با توجه به اینکه یکی از ابزارهای مالی بسیار مهم در حال حاضر ارزهای دیجیتال هستند
در حاشیه همایش اقدام به برگزاری کارگاه مجازی رمز ارزها نمودیم البته لازم به ذکر است با هدف ارتقا بیشتر سطح کیفی، سخنرانی های علمی مجازی در موضوعات متنوع نیز برنامه ریزی و اقدام شد.
گفتنی است در این همایش تعداد ۱۷۵ مقاله مشارکت داشت و ۱۲ مقاله برگزیده در دو پنل داوری بصورت برخط و مجازی ارائه شد و در نهایت ۲ مقاله بعنوان مقاله های برگزیده انتخاب شدند، همچنین در خاتمه از تلاشها و پیگیری های
دکتر پرویز سعیدی دبیر علمی و دکتر مریم بخارائیان دبیر اجرایی همایش تقدیر و تشکر به عمل آمد.