image_printپرینت خبر

آساخبر: با حضور نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر از اقدامات جهادی میر علی اصغر نساج شهردار منطقه۵ در مبارزه با ویروس منحوس کرونا، جمع آوری کمک های مومنانه خیرین در یک سال اخیر ، همکاری با بسیج و سپاه استان در اجرای برنامه های فرهنگی، مذهبی و اجتماعی بااهدای لوح سپاس قدردانی شد.
 در مراسمی که بدین منظور  توسط حوزه مقاومت بسیج مدافعان حرم و فرماندهان پایگاه های مقاومت سپاه ناحیه غدیر ترتیب یافته بود، روح الله متفکر آزاد عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: نقش ملت ایران در مبارزه با دشمنان و سلطه گران همیشه در تاریخ ثبت شده و باید همه مسئولین قدردان چنین ملتی باشند. 
وی در ادامه با بیان اینکه ویروس کرونا کشورهای به ظاهر قدرتمند را زمین گیر کرده است همراهی مردم با دولت و مسئولین به ویژه وزارت بهداشت و درمان و ستاد ملی کرونا را نمونه ارزیابی نمود و افزود: دشمنان کشور و نظام اسلامی از موفقیت جوانان ایران در زمینه مبارزه با این بیماری تعجب کرده اند.
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی همچنین نقش شهرداری تبریز در مقابله با شیوع ویروس کرونا را ارزشمند دانست و اظهار داشت: شهرداری تبریز در کنار کادر درمان و دانشگاه علوم پزشکی نقش مهمی در آرامش بخشیدن به شهروندان داشته است.

وی ضمن قدردانی از همت شهردار منطقه ۵ تبریز در مبارزه با این بیماری و همچنین همکاری صمیمانه با بسیج و سپاه استان در اجرای بسیاری از برنامه های موثر  گفت: حضور نیروهای انقلابی و جهادی در تمامی مشکلات راهگشا بوده است.
گفتنی است شهرداری منطقه ۵ تبریز در سه سال اخیر با همکاری سپاه و بسیج استان آذربایجان شرقی اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی، یادواره شهدا، تجلیل از خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان و همچنین مقابله با شیوع کرونا نموده است.


لازم به ذکر است در این مراسم لوح سپاس با امضای سرهنگ پاسدار عبدالله شادی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ویژه تبریز و سرهنگ پاسدار کاظم حسن پور فرمانده حوزه مقاومت بسیج مدافعان حرم توسط نماینده مردم تبریز به مهندس میر علی اصغر نساج اهدا شد.