image_printپرینت خبر

فرمانده بسیج حوزه یک کارمندان سپاه عاشورا با اشاره به اینکه شعار محوری هفته بسیج امسال «بسیج پاره تن مردم» است، تصریح کرد: یک هزار بسته معیشتی همزمان با هفته بسیج در‌  تبریز در قالب مرحله نهم رزمایش مواسات و همدلی کمک مومنانه توسط حوزه یک بسیج ادارات کل و کارمندان سپاه عاشورا بین نیازمندان توزیع شد.

سرهنگ سیروس رضائی با اشاره به اینکه ارزش هر بسته معیشتی سه میلیون و پانصد هزار ریال است افزود: تاکنون ۹ مرحله از رزمایش مواسات و همدلی در راستای کمک به نیازمندان اجرایی شده و اقلام اهدایی در اختیار خانوارهای شناسایی شده قرار گرفته است و امروز  در مرحله نهم از کمکهای مومنانه  یک هزار  بسته معیشتی به ارزش  ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بین نیازمندان توزیع شد.

وی با بیان اینکه یکی از اقدامات اثرگذار در شرایط کنونی خدمت‌رسانی به مردم است گفت: در شرایط جنگ اقتصادی، دشمن با محوریت تحریم سعی در زمین گیر کردن ما را دارد و ما باید مسائل خدمت رسانی را پررنگ کنیم و هیچ چیز شیرین تر از خدمت بدون مزد و منت برای مردم نیست.

وی با بیان اینکه عمل به فرامین مقام معظم رهبری سرلوحه تمام فعالیتهای بسیج قراردارد ، اظهار کرد: بسیج خدمت رسانی به قشر آسیب پذیر جامعه را از وظایف خود می داند و  نیازمندان در بخشهای گوناگون در محله های مختلف توسط  پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج شناسایی و بسته های معیشتی را در قالب رزمایش مواسات و همدلی بین آنها توزیع  می کند و این حمایتها تا پایان بیماری کرونا و رفع مشکلات اقتصادی ادامه دارد.

گفتنی است در پایان این مراسم با اهدای لوحی از جانب سردار عباسقلیزاده فرمانده سپاه عاشورا به مهندس اکبر فتحی رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی و مدیران ادارات و فرماندهان پایگاه های اداراتی که در تهیه بسته ها مشارکت نموده بودند تجلیل شد.