image_printپرینت خبر

رضا صدیقی، مسئول ستاد انتخاباتی آقای رئیسی در شهرستان تبریز عمده هدف این ستاد را تشویق مردم غیور و همیشه درصحنه آذربایجان برای حضور در پای صندوقهای رای عنوان کرد و گفت: همواره حضور مردم در تمامی برهه های نظام مقدس جمهوری اسلامی، یک قدرت مضاعف برای ملت ایران و دولتمردان صدیق و جان برکف بوده و هست.

وی با تاکید براینکه قطعا حضور پرشور و شعور مردم، امنیت ملی را ارتقا می دهد، افزود: مردم ایران در طول سالیان متمادی نشان داده اند که نسبت به مسائل جامعه، چه از لحاظ مشکلات داخلی و چه شرایط حاکم در مجامع بین المللی، آگاه هستند و با هوشیاری و درایت مثال زدنی، توطئه های دشمنان را خنثی نموده و همواره گام های محکم و استوار در راستای اهداف نظام جمهوری اسلامی برداشته اند.

صدیقی با بیان اینکه حضور پرشور ملت ایران در پای صندوق های رای، عمل به وصیت شهدا و فرامین مقام معظم رهبری می باشد، ادامه داد: رای دادن حق هر فرد است و همین مردم آگاه به این نکته واقف هستند که از ابتدای نهضت انقلاب اسلامی و دوران هشت سال دفاع مقدس، هزاران هزار شهید تقدیم این سرزمین گشته و به هر میزان مشارکت بیشتر باشد، نظام استکباری از مواضع شوم خود عقب نشینی کرده و موجبات سربلندی همین ملت فراهم خواهد شد.

انتخاب فرد اصلح

این مقام مسئول درخصوص انتخاب فرد اصلح نیز گفت: با توجه به کارنامه ی درخشان و قابل قبولی که آقای رئیسی در طول ۴۲ سال از گذشت انقلاب اسلامی در طبقی از اخلاص به ملت ایران ارائه کرده است، ما را براین حقیقت آشکار، رهنمون ساخت که دربین ۷ کاندیدای مطرح، برنامه های آقای رئیسی منطبق بر واقعیتهای جامعه و افقی روشن در راستای رفع مشکلات و پیشرفت همه جانبه ی ملت ایران است.

وی با تاکید براینکه آقای رئیسی انسانی پاک دست، انقلابی، دارای روحیه ی جهادی و توانمند برای انجام وظایف ریاست جمهوری است، تشریح کرد: این بزرگوار از زمانی که مسئولیت قوه قضائیه را برعهده گرفته، فسادستیزی، مبارزه با اختلاس و شفاف سازی را سرلوحه ی اعمال خویش قرار داده است.

صدیقی گفت: ایشان امیدآفرین برای مردم ایران در حوزه اشتغال بوده اند، و تابحال برای راه اندازی مجدد دوهزار کارخانه ی تعطیل شده، کمر همت بسته و به حول و قوه ی الهی در این حوزه بسیار هم موفق عمل کرده اند. برای مثال، ایشان در سفر خود به تبریز، قبل از اینکه در گلزار شهدا حضور بیایند، اولین محل حضور خود را کارخانه ماشین سازی تبریز که بعنوان برند کشور ایران و حتی خاورمیانه مطرح است، انتخاب کرده و گفتند: “من به وصیتنامه شهدا عمل کردم” و این حضور به حمد الهی منجر به حل مشکلات آن کارخانه شد.

معیشت مردم، اولویت اصلی دولت آقای رئیسی

مسئول ستاد انتخاباتی آقای رئیسی با اشاره به اینکه معیشت مردم، اولویت اصلی دولت آقای رئیسی بوده و هست، گفت: همانطور که ایشان اخیرا نیز براین مسئله تاکید داشته اند که “جوانان ازدواج کنند؛ ما از روز اول دولت به فکر مسکن هستیم”، اشتغال جوانان، ازدواج جوانان و مسکن جوانان و همینطور ارتقای وضع معیشت مردم، از اولویتهای اصلی شان بوده و لذا اگر این مسئولیت بر دوششان گذاشته شود، شاهد تحول آفرینی درمحور تولید، صنعت و اقتصاد، برمبنای اصل عدالت خواهیم بود.

وی تاکید کرد: امیدوارم مردم ایران به ایشان اعتماد کنند تا شاهد رشد و شکوفایی اقتصاد کشورمان، امنیت پایدار و جذب سرمایه گذاری با تکیه بر توانمندی های داخلی و بهره گیری از ظرفیت جوانان باشیم.

صدیقی تصریح کرد: آقای رئیسی در اهداف خویش اعلام کرده اند که همواره درصدد بوده و هستند تا از توانمندی جوانان استفاده کرده و مسئولیتهای جدید برای جوانان ایجاد کنند؛ و براین باورند که جوانان امروز از نسل همان جوانان دهه ۶۰ هستند که توانستیم با بیست ساله ها در جنگ پیروز شویم. لذا در موضوعات اقتصادی هم با فرصت دادن و میدان دادن به جوانان شاهد رشد و شکوفایی سرزمینمان ایران خواهیم بود.