به گزارش آسا خبر، تیم های ماشین سازی و سپاهان در چارچوب هفته دهم لیگ برتر از ساعت ۱۵ امروز در ورزشگاه شهید سلیمانی به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه مساوی سه بر سه پایان رسید. مهمترین اتفاقی که در این بازی رخ داد، اعلام پنج ضربه پنالتی بود.

سعاد وفاپیشه، داور بازی در دقیقه ۲۳ بازی اولین پنالتی را برای سپاهان گرفت که سجاد شهباززاده آن را به گل اول سپاهان تبدیل کرد. ۱۵ دقیقه بعد و در حالی که بازی با گل گولسیانی با نتیجه دو بر صفر به سود سپاهان در جریان بود، داور بازی این بار یک ضربه پنالتی برای ماشین گرفت که این ضربه را پیمان بابایی در دقیقه ۳۷ به گل اول تیمش تبدیل کرد. این پایان کار پنالتی ها در نیمه اول نبود و در دقیقه ۴۴ سومین ضربه پنالتی این بار برای سپاهان گرفته شد تا شهباززاده برای دومین بار از روی نقطه پنالتی در این دیدار برای تیمش گلزنی کند.

در  نیمه دوم و در عین ناباوری بازهم شاهد تداوم اعلام پنالتی بودیم؛ در دقیقه ۶۰ از تقابل دو تیم،  سعاد وفاپیشه چهارمین ضربه پنالتی بازی را این بار برای ماشین گرفت تا سهم تیم میزبان هم از ضربات پنالتی به عدد دو رسیده و میانگین هر ۱۵ دقیقه یک پنالتی هم همچنان حفظ شود!

پیمان بابایی ضربه پنالتی اعلام شده در نیمه دوم را در حالی به گل تبدیل کرد که پیام نیازمند با تشخیص دقیق آن را مهار کرده بود اما مهاجم سبزپوشان در ریباند موفق شد توپ را وارد دروازه سپاهان کند. بعد از این گل ماشین سازان بازهم به حملات خود ادامه دادند تا اینکه در دقیقه ۷۵ یک بار دیگر، داور بازی ضربه پنالتی سوم را هم برای آنها گرفت تا پیمان بابایی با یک ضربه چیب آن را به گل تبدیل کرده و کار را به تساوی سه بر سه بکشاند.