image_printپرینت خبر

به گزارش آسا خبر به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش، با حضور اعضای ستادی آموزش و پرورش (مدیریت، معاونت پرورشی، کارشناس قرآن و عترت، مدیر دارالقرآن) مسؤول اقامه نماز شهرستان، برخی از فعالان قرآنی شهرستان و امام جمعه شهرستان برگزار گردید.
در ابتدای این جلسه، قدرتی کارشناس قرآن، عترت و نماز اداره آموزش و پرورش ضمن خیرمقدم به حضار، گزارشی از فعالیت‌های انجام شده توسط مربیان طرح امین در سطح مدارس شهرستان در طول سال تحصیلی جاری تا کنون، ارائه نمود، همچنین درمورد فعالیت اعضا و کارکنان شاغل در واحد دارالقرآن نور الثقلین شهرستان، گزارشی ارائه نمود،
در ادامه این نشست، سیدکتولی مدیر آموزش و پرورش شهرستان،ضمن تقدیر از زحمات مربیان طرح امین به نقش و جایگاه موثر آنها در ساحت اعتقادی، اخلاقی و تربیتی دینی دانش آموزان در سند تحول بنیادین آپ پرداخت.
در ادامه امام جمعه شهرستان به بیان نکاتی در مورد ستادهمکاریهای حوزه علمیه و آموزش و پرورش و نقش مربیان طرح امین در مدارس پرداخت.
در پایان این نشست از کلیه اعضا و کارکنان دارالقرآن شهرستان و مربیان طرح امین با اهدای لوح تقدیر و جوایز، تقدیر و تجلیل به عمل آمد.