image_printپرینت خبر

محمد لویمی در حاشیه برنامه “نوروز خانه اروند” که در سالن همایش‌های سازمان منطقه آزاد اروند برگزار شد، در گفت‌وگو با خبرنگار آسا خبر، اظهار داشت: خرمشهر به‌عنوان نجف الثانی و پیشانی جمهوری اسلامی ایران ظرفیت‌های زیادی دارد.

وی افزود: وجود شلمچه و همچنین کنگره عظیم جهان تشیع که همان اربعین اباعبدالله الحسین است و همچنین نعمت بزرگ راهیان نور ازجمله ظرفیت‌های این شهر است.

فرمانده سپاه ناحیه خرمشهر عنوان کرد: باید از این ظرفیت‌ها و همچنین از همه فرصت‌های موجود برای کار، تلاش و تولید استفاده کرد و با استفاده از توان بسیج، ادارات و هرکسی که مسئولیتی در سطح شهرستان یا استان دارد تولید را رونق دهیم.

لویمی گفت: باید جهش تولید را رونق دهیم و آن چیزی که مدنظر مقام معظم رهبری است را عملی کنیم. ما در سپاه و بسیج تمام تلاش خود را برای پشتیبانی انجام می‌دهیم و هرکجا نیاز بود برای مانع زدایی تلاش می‌کنیم.

وی افزود: ظرفیت در شهرستان خرمشهر وجود دارد ولی نیاز به یک روحیه جهادی و انقلابی دارد تا بتوانیم شعار سال را در شهرستان خرمشهر محقق کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه خرمشهر اعلام کرد: بعضی از مسئولان این روحیه را دارند و با تلاش بیشتر می‌توانند این روحیه بیش‌ازپیش تقویت کنند اما متأسفانه دیدگاه و عملکرد برخی از مسئولان این را نشان نمی‌دهد و احساس می‌شود که زیاد به توانمندی داخلی اعتقادی ندارند و باید برای این‌ها فکری کرد.

لویمی بیان کرد: این افراد باید یا خود را اصلاح کنند یا جایگاه خود را به تفکری بدهند که به این مسائل اعتقاد داشته باشد و روحیه انقلابی و جهادی داشته باشد.