image_printپرینت خبر

کوثر خشنودی کیا عضو تیم ملی کامپوند بانوان پس از کسب مدال نقره در مسابقات قهرمانی آسیا بنگلادش، گفت: برای اولین بار است که در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت می‌کنم و خوشحالم که در اولین حضور با تلاش سایر کمانداران و با حمایت فدراسیون موفق به کسب مدال نقره و برنز این بازیها شدیم.

وی افزود: هدف اصلی ما کسب مدال بازیهای آسیایی چین است که امیدوارم با حمایت‌های فدراسیون و تلاش کادر فنی به این امر مهم دست پیدا کنیم.

راحله فارسی دیگر نماینده ایران در بازیهای قهرمانی آسیا بنگلادش، تصریح کرد: برای کسب این دو مدال برنامه‌ریزی های خوبی توسط فدراسیون و کادر فنی در طی این مدت صورت گرفته بود که با تلاش سایر کمانداران موفق شدیم به نتایج خوبی در این دوره از بازیها دست پیدا کنیم.

وی افزود: امیدوارم این موفقیت‌ها تداوم داشته باشد و در بازیهای آسیایی چین نیز به نتایج خوبی دست پیدا کنیم.

گیسا بایبوردی عضو تیم ملی کامپوند بانوان نیز خاطرنشان کرد: برای کسب این دو مدال رقابت سخت و تنگاتنگی را با حریفان خود داشتیم که به لطف خدا توانستیم با دست پر از میدان خارج شویم.

وی در پایان ضمن تشکر از حمایت‌های فدراسیون تیروکمان، گفت: برای رسیدن به این موفقیت تلاش‌های زیادی از سوی کادر فنی و فدراسیون تیروکمان انجام شده بود که همیشه ما را حمایت کردند و در کنار ما بودند.